Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak nazywa się ten sterownik

03 Mar 2011 16:53 1502 12
  • Poziom 9  
    Witam. Potrzebuje pomocy. Chciałbym zakodować pilot ale nie wiem jak nazywa się mój sterownik. Proszę o pomoc jeśli ktoś cokolwiek wie na ten temat

Jak nazywa się ten sterownik Jak nazywa się ten sterownik Jak nazywa się ten sterownik Jak nazywa się ten sterownik
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 40  
    Jest w środku mikroswitch jakiś?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 9  
    Wiesz, znalazłem już nazwę tego sterownika. Jest to ,,bloker,, tylko nie mogę znaleźć dokładnego modelu i oczywiszcie instrukcji jak go zakodować. Po podłączeniu i włączeniu zapłonu wciskam zamykanie i się zamyka, jednak gdy wyjmę kluczyk i chcę otworzyć to tylko kierunki mygają i się nie otwiera. Co może być tego przyczyną?
  • Poziom 40  
    Sprawdź czy steruje,nic nie wiemy jakie auto jaki zamek.
  • Poziom 9  
    Jeśli chodzi o elektronikę szczegółową to nie jestem w tym mocny. Auto to bmw e36 z 95roku czyli zamki raczej elektryczne (na pneumatyczne to za stare auto)
  • Poziom 33  
    Ale co wciśniesz?Pilota czy zamek ręcznie?
  • Poziom 9  
    na pilocie, wciskam zamykanie, zamyka się, wciskam otwieranie, mygają kierunki i nie chce się otworzyć
  • Poziom 33  
    To pilot działa.Zobacz czy idzie sygnał na otwarcie z alarmu?Może być uwalony tranzystor.Czy dochodzi do zamka?Może lut się urwał albo zimny.Przyczyna też może tkwić w samym zamku.Tam jest zamek sterowany plusem.Ktoś pewnie odwrócił sygnał przekaźnikiem.Może on padł.Widzisz zgaduj zgadula.
  • Poziom 9  
    A jak sprawdzić czy idzie sygnał? ogólnie to zamykanie chodzi tak jak trzeba. Po rozebraniu w środku nie widać żeby jakiekolwiek luty były naruszone czy jakieś kondensatorki popuchnięte. Ten sterownik działał już w tym samochodzie kilka miesięcy. Odłączyłem go na zimę i teraz chciałem z powrotem podłączyć
  • Poziom 33  
    A co zamarzł by w zimę???Weź miernik do ręki i zobacz czy idzie impuls masy na wyjście zamka.A może on ma wyjścia krosowane i juz idzie plus.No ale wróżką nie jestem.Nie mam schematu to nie wiem.
  • Poziom 9  
    Może coś jeszcze te obrazki pomogą.

Jak nazywa się ten sterownik Jak nazywa się ten sterownik
  • Poziom 33  
    Sa przekaźniki do krosowania.A to jest jakiś chińczyk.Ten switch na płytce służy do kodowania pilota.Może któryś kabel sie urwał albo przekaźnik padł.Pomierz sygnały na wyjściu na zamek.Czy idą plusy.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Zamykam, auto do warsztatu.