Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

animacje w panelu OEL Pioneer

26 Oct 2004 15:00 3080 6
 • Level 2  
  Mam pytanie, może ktoś zna temat i na nie odpowie, czy jest możliwa zmiana (wgranie) nowych animacji na penel OEL w radiu CD/MP3 Pioneer DEH 7400 MP, - jeżeli radyjko to nie oferuje fabrycznie takiej funkcji.
 • Level 40  
  Jasne że można -Teoretycznie musisz tylko zapisać nowego ROMa co siedzi w panelu i to poprawnie bo inaczej radyjo sie nie włączy. :D W praktyce trudnowykonalne.
 • Level 2  
  sq6ade wrote:
  Jasne że można -Teoretycznie musisz tylko zapisać nowego ROMa co siedzi w panelu i to poprawnie bo inaczej radyjo się nie włączy. :D W praktyce trudnowykonalne.


  Dziękuję za odpowiedż, widzę że lepiej się za to nie zabierać, ale tak dla ciekawości, jeżeli nie sprawi Tobie to kłopotu opisz mi bliżej na czym to wszystko polega, co to jest za ROM, jakie informacje zawiera w jaki sposób się go nagrywa, czy ktoś to wykonuje. Pozdrawiam. :)
 • Level 40  
  W panelu znajduje się mikroprocesor który komunikuje się z mikroprocesorem w radiu i w zależności od funkcji pobiera dane z pamięci ROM i wrzuca je do wyświetlacza w postaci bitmapy. Jak wiadomo bitmapy są bardzo pamięciożerne i w tym wypadku skośnoocy magicy z Pioneer'a zawarli je w pamięci Rom na zewnątrz tego mikroprocesora.
  Ale nie przejmuj się ... skośnoocy magicy nie marnują czasu i nowsze modele załadujesz sobie z pewnością jakimś logosem jak komóre :D
 • Level 17  
  lepiej poczekac na model gdzie bedzie mozna robic to bezpiecznie
 • Car audio specialist
  Przecież w nowych wgrywasz bez problemu. Sa za free nowe animacje w sieci.