Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kino domowe, opinie o kilku zestawach (nagłośnienie 2 stref)

venom.dho 03 Mar 2011 21:37 2943 5
    venom.dho
    Level 9  
    Witam serdecznie!
    Prosiłbym o opinię o zestawie kina domowego:
    http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1...-vsx-520k-supernova-8-czarny.bhtml#content_3c

Plan mieszkania (pomieszczenie do nagłośnienia):
    http://img340.imageshack.us/img340/4383/mieszg.jpg
    około 26m2 salon + brak ścian do kuchni i przedpokoju.

Dodatkowo głośniki umieszczone są w łazience, kable poprowadzone do salonu. Zestaw posiada funkcję niezależnego nagłaśniania pomieszczeń, nie będzie problemu z muzyką w łazience?

W prawdzie jest to zestaw kina domowego, ale czy słuchanie muzyki nie będzie udręką dla uszu ?

Dziękuję jeżeli ktoś się zainteresuje.
    Pozdrawiam! :)
    User removed account
    Level 1  
    venom.dho
    Level 9  
    1. Czego mam szukać (jakie gniazda / wejścia / wyjścia?) w opisie sprzętu abym miał funkcję taką jak w sprzęcie Pioneera -niezależne nagłaśnianie kilku pomieszczeń? Czy Denon 1611 ma coś takiego?

Znalazłem zestaw Denon 1611 + Jamo s426 5.0 lub 5.1, gdybym mógł podpiąć do tego te dwa nieszczęsne głośniki w łazience to byłby ideał.

2. Mógłbyś mi wyjaśnić zasadę działania funkcji "niezależnego nagłośnienia pomieszczeń" w sprzęcie Pioneera ?

3. Jamo s426 5.0 dadzą radę bez subwoofera?
    User removed account
    Level 1  
    venom.dho
    Level 9  
    Rozumiem, że Ampli Pioneera jest 5.1 ale dzięki tej funkcji zrobię 7.1 na dwa pomieszczenia.

Czy masz na myśli, że do Denona 1611 też podepnę głośniki z łazienki ?

Znalazłem jeszcze taki zestaw VSX-520-K + BDP-333 + S-ES3TB
    Ampli ten sam, dvd też ale co myślisz o głośnikach ?

Fragment opisu głośników:
    "Głośnik niskotonowy wsparty jest “podwójnym”, pasywnym stożkiem radiatora. Ten dodatkowy 16 cm stożek pracuje wraz z głośnikiem niskotonowym w celu zapewnienia 20% więcej basu oraz wpływa na redukcję zniekształceń."

Znalazłem jeszcze informację, że Onkyo ma w niektórych ampli funkcję Zone2. Znasz jakiś godny polecenia sprzęt tej firmy, w moich granicach cenowych (jak 1 zestaw około 2500zł, wiem, że niedużo ale wymagający nie jestem, lecz początkujący Smile ) ? Wtedy mogę puszczać muzykę inną w salonie, a inną w łazience CHYBA.
    venom.dho
    Level 9  
    Mógłby ktoś polecić zestaw z amplitunerem Onkyo (model z Zone2)?

Chyba nie doczekam się odpowiedzi na pytania ;) No nic jestem cierpliwy.