Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schemat instalacji audio VW Golf IV

KARP1 03 Mar 2011 22:32 5874 5
  • #1 03 Mar 2011 22:32
    KARP1
    Poziom 10  

Witam. Poszukuję schematu instalacji głośnikowej i radiowej do samochodu Golf IV.
    Zakupiłem go niedawno i nie mam do niego instrukcji. Mam również dodatkowe pytanie. W tylnych drzwiach, obok klamki, mam coś takiego co wygląda jak głośniki (ma średnicę ok 4 cm). Może tak być?

0 5
  • Sklep HeluKabel
  • #2 03 Mar 2011 22:43
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Schemat? A po cóż ci schemat? jaki? Do czego? wszystko masz wyprowadzone w kostce ISO, a ta jest standardowa dla pojazdów. Jej opis bez problemów znajdziesz na forum.
    To koło klamki, to są głośniki wysokotonowe.

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 03 Mar 2011 22:53
    KARP1
    Poziom 10  

tak mam kostkę ISO. przód działa. a te wysokotonowe są podłączone jako "przód" czy mają oddzielne wejście na ISO?

0
  • #4 03 Mar 2011 22:57
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Są połączone na tył, tak samo jak te przednie - równolegle do głośnika niskotonowego.

0
  • #5 04 Mar 2011 03:34
    Daro
    Poziom 17  

Nie wszystkie modele były wyposażone w gwizdki tylne, nie działają Ci bo prawdopodobnie ich nie masz mimo obecności "siateczki" maskującej

Moderowany przez Błażej:

Autor wątku napisał:

Cytat:
    W tylnych drzwiach, obok klamki, mam coś takiego co wygląda jak głośniki (ma średnicę ok 4 cm)

Więc skoro twierdzi że ma, to dlaczego ty twierdzisz, że nie ma? Ot takie pisanie dla samego pisania?

0
  • #6 22 Mar 2011 20:17
    cichaj1
    Poziom 10  

sprawdź na kostce ISO ile przewodów masz. Tak jak pisze wyżej, nie wszystkie IV miały głośniki na tyle zarówno nisko jak i wysoko tonowe. a same maskownice nie świadczą o posiadaniu tam głośników.

0