Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DUCATO nowe sensor airbag zapinka pasa

04 Mar 2011 15:40 2335 5
  • Poziom 19  
    Witam potrzebuje informacji na temat zapinki pasa kierowcy które piny w sensorze ponieważ mam obwód otwarty a instalacja jest ok być może ktos był przede mną w tym aucie? albo sensor padł. Sensor TRW 1358991080 219953-102
  • Poziom 39  
    Na 95% padł sterownik poduszek. Sterowniki padają, kiedy przewody od zapięcia pasa przecierają się o stelaż fotela i zwierają do masy. W tym modelu to nagminna usterka.
  • Poziom 19  
    kybernetes napisał:
    Na 95% padł sterownik poduszek. Sterowniki padają, kiedy przewody od zapięcia pasa przecierają się o stelaż fotela i zwierają do masy. W tym modelu to nagminna usterka.
    naprawialeś coś takiego osobiscie co tam siada dokładnie?
  • Poziom 39  
    Sterowników od poduszek się nie naprawia tylko wymienia. Miałem kilkanaście przypadków z tym problemem. Przeciera się wiązka z tyłu za fotelem. Nie zawsze padają sterowniki, czasem po naprawie wiązki jest ok.

I jeszcze jedna uwaga: miałem kilka sterowników z tą usterka przy dobrej wiązce - widać sam układ jest słabiutki (lub był bo w nowych ten problem nie występuje) i byle co go zabija.
  • Poziom 19  
    a orientujesz sie czy wszystkie maja zapinki pasów morze program zmienic i jak nowy
  • Poziom 39  
    Wszystkie mają czujnik zapięcia pasa kierowcy.