Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

czy to wina baterii w siemensie s25?

pawelJak. 26 Paź 2004 18:30 651 4
  • #1 26 Paź 2004 18:30
    pawelJak.
    Poziom 9  

witam wszystkich !posiadam siemensa s25. Od pewnego czasu mimo ze wyswietlacz pokazuje ze bateria jest pelna -telefon szuka sieci tzn. obok loga operatora pojawia sie znaczek wykrzyknik,
    i mryga wskaznik sygnału. Jesli nawet nie mryga i niby jest podłączony do sieci a ja probuje gdzies zadzwonic to słysze w sluchawce jakis trzy tonowy dzwiek i nigdzie sie nie moge połączyc. A jezeli podlącze ładowarke to wtedy moge dzwonic lecz sygnał jest przerywany. Dlatego zwracam sie z pytaniem czy jest to juz zuzyta bateria czy po prostu telefon sie uszkodził. Z góry dziekuje Pawel J.

0 4
  • #2 26 Paź 2004 18:33
    Mieczysław Przybyła
    Poziom 12  

Według mnie jest to uszkodzenie telefonu,a nie zużycie baterii,ale nie jestem pewien :D

0
  • #3 26 Paź 2004 18:34
    kmieciu

Poziom 19  

Bardzo częsta usterka w Siemensach - uszkodzone PA, inaczej końcówka mocy nadajnika.

0
  • #4 26 Paź 2004 18:34
    Kristoff10
    VIP Zasłużony dla elektroda

Wątpię aby była to wina baterii.

0
  • #5 27 Paź 2004 17:07
    pawelJak.
    Poziom 9  

witam ponownie ,nie moglem sie powstrzymac i kupilem baterie . od momentu naladowania caly czas go testuje . okazalo sie ze juz sieci nie szuka i da sie normalnie dzwonic . na starej bateri w odstępach co około 10 minut był znaczek wykrzyknik , teraz jest wszystko w porządku .mam nadzieje ze tak pozostanie, pozdrawiam wszystkich.

0
  Szukaj w 5mln produktów