Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Powracający błąd E2 w piecyku TERMET

kaktus232 04 Mar 2011 21:09 18454 6
    kaktus232
    Level 11  
    Mam problem taki mam piecyk gazowy w domu. Służy do ogrzewania domu i wody jest firmy TERMET. I problem jest taki że wyskakuje mi błąd E2 i nie wiem o co chodzi. Mam na nim trzy pokrętła do regulacji temperatury dwa jedno do zmiany trybu i sprawdzenia ciśnienia wody. I piecyk trochę chodzi wyskakuje błąd sprawdzam ciśnienie pokrętłem i znów zaczyna normalnie chodzić i działa tak z 20 mi i znów błąd ma ktoś pojęcie o co chodzi z tym błędem czym to jest spowodowane???
    zybie
    Level 30  
    Nie podajesz dokładnie typu kotła i dlatego trudno o jednoznaczną odpowiedż. Z opisu wygląda mi na zadziałanie czujnika przgrzewu. podaj więcej szczegółów.
    kaktus232
    Level 11  
    nie wiem jaki to jest model kotła powiedz mi gdzie moge to odczytać to ci powiem. jedyna informacja jaka wiem ze ma ponad 10 lat. i to ze piecyk nawet nie zdąża sie nagrzać bo zaraz sie wyłącza wiec nie wiem co jest przy puszczaniu wody ledwo zlapie woda temperature i wyłącza sie przy odgrzewaniu tak samo zaczyna chodzic piecyk woda w kaloryferach lekko ciepla juz nara tyle z niego wyswietla sie tylko E2
    friggo1
    Level 11  
    sprawdż ogranicznik tem na nagrzwenicy jak jest ok a podejrzewam że jest to piec jest do konserwacji albo uszkdzona pompa
    pozatym na obudowie pisze co to za piec i chyba jest to minimax

Proszę poprawić błędy pisowni
    mod - mirrzo
    friggo1
    Level 11  
    bardzo Cię przepraszam że cię uraziłem moderatorze mirrzo swą kiepską pisownią ale zastanawia mnie jeżeli jesteś taki dokładny to czemu na czerwono piszesz swą ksywę z małej litery ?
    w ogule co to za nie polko brzmiąca nazwa

Proszę poprawić błędy pisowni
    mod - mirrzo
    mirrzo

Moderator on vacation ...
    friggo1 wrote:
    bardzo Cię przepraszam że cię uraziłem moderatorze mirrzo swą kiepską pisownią ale zastanawia mnie jeżeli jesteś taki dokładny to czemu na czerwono piszesz swą ksywę z małej litery ?
    w ogule co to za nie polko brzmiąca nazwa

Moja ksywa, jak i Twoja, pisana jest tak samo - z małej litery. Tak ją sobie wymyśliłem. Ty też. Jest jak najbardziej polska. Nie "polka"
    friggo1
    Level 11  
    słuchaj mam starą klawiaturę i przez to te byki nie robię tego z zamiłowania do Twych czerwonym komentarzy
    jeśli to taki problem to usuń mi konto już teraz

Moderated By mirrzo:

Jedna duża litera pojawiła się, więc nie ma mowy o starej klawiaturze. O braku przecinków itp również. Nagradzam kolegę urlopem od pisania. Proszę przemyśleć i zgłosić się za minimum 7 dni po odblokowanie. Konto można usunąć osobiście, tylko po co?