Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6280 nie ładuje i ne działa aparat

DUDAŚ 04 Mar 2011 21:59 1107 5
  • #1 04 Mar 2011 21:59
    DUDAŚ
    Poziom 14  

Witam kupiłem noie 6280. Telefon po podpięciu pod ładowarke wyświetla komunikat nie ładuje patrzyłem na kilku ładowarkach, bateria jest blu star nie mam możliwości podmieić. Nie działa aparat pisze że jest włączony, nieraz nie czyta simale jak się podłoży kawałek kartki na sim to czyta, pise że jest ograniczenie funkji czy coś, pewnie ma sim locka ale niewiem na jaką sieć bo ma czystegosofta. i nie diałają filmy po włączeniu telefon się reseuje. Mam eszcze pytanię czy taśma i płyta wyświetlacza pasuje od 6288 bo mam okazje kupić. Zależy mi żeby tel działał na tej bateri bo podobno była kupywana nowa. I jeszcze podobno był wymieniany LCD. Może jes nie oginalny i dlatego niedziała aparat. Czytałem że może być wina LCD,taśmy lub płytki klawiatóry. a zdemę sim locka kodem lub kablem USB?

• #2 04 Mar 2011 22:56
    mundek223
    Poziom 29  

Sim locka nie zdejmiesz przez kabel usb kodem tak jak go kupisz taśma jest taka sama. a wina lcd to nie może być szybciej płytki klawiatury górnej

• #3 05 Mar 2011 09:25
    rtvkce
    Poziom 29  

Nokia 6280 to straszne paściarstwo, jak raz się ją otworzy to potem są z nią same problemy.... kłopoty mogą wynikać z słabo spiętej taśmy, nawet keiedy wydaje Ci się że jest dobrze podpięta to i tak warto sprawdzić kilka razy ; ) jak dostaje ten telefon do naprawy to z góry proponuje jego sprzedaz i zakup nowego : P

• #4 05 Mar 2011 19:48
    DUDAŚ
    Poziom 14  

Aha. No a z tą baterią to miałem taki problem z tym komunikatem że nie ładuje w 3100 po zalaniu i jak wylutowałem bezpiecznik od masy to pomogło. A tu jes taki bezpiecznik, jak jest to w którym miejscu i czy pomoże.

Dodano po 2 [minuty]:

No a jak sprawdzić na co ma sim locka jak ma czysty soft, są jakieś kody. A da się wygenerować kod na locka???

Dodano po 3 [godziny] 27 [minuty]:

Odpisze mi ktoś

• #5 05 Mar 2011 20:19
    mundek223
    Poziom 29  

Kod pod locka da sie wygenerować jak masz boxa jakiegoś a bezpiecznik jest na torze ładowania zajrzyj do serwisówki

• #6 05 Mar 2011 21:02
    DUDAŚ
    Poziom 14  

No dzięki. Ale telefon rozebrałem i po złożeniu ładuje więc nie będę go wylutowywał. Pozostał mi problem z lockiem, filmami i aparatem. Wcześniej jak włączałem aparat to pojawiało się żejest ewyłączony, a teraz telefon się zawiesza i po ok 30s się odwiesza. I jeszcze jak odblokowywałem klawiatóre to pojawiły mi się 2 napisy że odblokowana jedn noralnie a 2 u góry. No i niestety niemam Boxaa ni innego sprzętu.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson