Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Bosch WAS 28741 PL jak można włączyć tryb demo

05 Mar 2011 11:53 2424 1
 • Poziom 2  
  Witam,

  jestem nowy i mam nietypowe pytanie. W instrukcji do pralki jak w temacie Bosch WAS 28741 PL nic nie ma, serwis też milczy. Chciałbym się dowiedzieć jak można włączyć tryb demo na wyświetlaczu w tym modelu. Wiem, że się da, bo kiedyś to robiłem tylko, że nie pamiętam jak. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi.

  Dzisiaj tj. 25.03.2011 r. otrzymałem odpowiedź na mojego maila od pana z serwisu BOSCH w Gliwicach (w Nowym Sączu jest najbliższy mnie ale oni nie znają takich modeli), że do włączenia trybu demo trzeba wezwać technika z serwisu!! Ciekawe, bo w 2009 roku jak kupiłem w lutym pralkę, to sam to włączyłem z kombinacji przekręcenia gałki i trzymania czy wciśnięcia jakiegoś guzika - niestety zapomniałem jak to się robi. Dowiedziałem się z o tej funkcji chyba z jakichś BOSCH'owskich materiałów i to max. z modeli 28740 lub 28742 i możliwe że ze stron niemieckich.

  Jeśli ktoś coś wie, to proszę o odpowiedź lub skierowanie mojego postu do innego działu - jestem tu nowy i za bardzo nie odnalazłem się jeszcze na forum.
 • Poziom 28  
  Może innym się przyda
  Włączasz pokrętłem na wirowanie po 2s wciskasz i trzymasz przycisk w lewo, po czym przekręcasz pokrętło na odpompowanie.