Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VOX AD15VT amp gitarowy, traci czasami moc na kilka minut

05 Mar 2011 20:38 1348 5
  • Poziom 2  
    Mam problem ze ze wzmacniaczem hybrydowym, więc częściowo lampa. Po dłuższym graniu nagle przestaje wzmacniać dźwięk. Zaczyna z powrotem dopiero gdy go zrestartuje i odczekam chwilę albo dam wszystko na maksa. Wzmacniacz jest używany i ma chyba 6 lat, niedawno go kupiłem.
    Proszę o jakaś podpowiedź co mam z nim zrobić?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 29  
    Proponuję zacząć od wymiany lampy. Przy okazji możesz poprawić wszystkie wtyczki.

Marek
  • Poziom 22  
    Witam. Jeżeli znasz się trochę na elektronice to warto sprawdzić luty na płytce i wątpliwe poprawić. Mozna też wtyki i gniazda sygnałowe spryskać preparatem "kontakt" do styków. Pozdrawiam- Zygmunt.
  • Poziom 29  
    Warto pamiętać, że to jest wzmacniacz cyfrowy i są w nim układy 64- a nawet 100-nóżkowe. I z przelutowywaniem trzeba uważać. Jeśli to nie lampa i nie problemy z gniazdami, to nie radziłbym grzebać w czymś takim osobie niedoświadczonej z tego typu układami.

Marek
  • Poziom 2  
    Dzwoniłem do jednego serwisu ale powiedzieli, że może to byc problem z jakimś procesorem, więc sam na pewno nic na to nie poradzę.
    Może ktoś wie gdzie jest autoryzowany serwis VOX'a?
  • Poziom 29  
    Takie informacje są dostępne na stronie producenta albo w 2 sekundy można to znaleźć w googlach. Dystrybutorem jest firma megamusic i wystarczy do nich zadzwonić i się zapytać o serwis. Trochę samodzielności :D.

Marek