Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LandRover Freelander - załączanie wentylatorów

maciuś_777 05 Mar 2011 21:31 1659 2
  • #1 05 Mar 2011 21:31
    maciuś_777
    Poziom 7  

Witam.
    Jestem posiadaczem Freelandera 2.5 Benzyna. Mam pytanie: czy to normalne, że przy niskiej temperaturze otoczenia i po przejechaniu 10 km i przy temperaturze 90° silnika załączają się wentylatory po zatrzymaniu się?
    Prosiłbym o pomoc. Smile

0 2
  • #2 06 Mar 2011 00:45
    zeimp
    Moderator na urlopie...

Z tego co się orientuję w tych autkach były montowane dwa rodzaje czujników (w zależności od klimatu) jeden działał a drugi służył jako zaślepka a wtyk pasuje do obydwóch. Po drugie przyczyną może być czujnik od wskazania temperatury (w środku wskazówka) i jeśli wentylatory załączają się na maxa to szukałbym przyczyny właśnie w tym czujniku, a resztę pozostawiłbym bez zmian (gdyby to było moje autko). Pozdrawiam

0
  • #3 23 Paź 2012 20:15
    Jawovski
    Poziom 8  

golf 3 sprubój

Moderowany przez Pawel wawa:

Bez przesady. 30 dni urlopu od forum! 3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. 3.1.11. Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

1