Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LandRover Freelander - załączanie wentylatorów

maciuś_777 05 Mar 2011 21:31 2043 2
    maciuś_777
    Level 9  
    Witam.
    Jestem posiadaczem Freelandera 2.5 Benzyna. Mam pytanie: czy to normalne, że przy niskiej temperaturze otoczenia i po przejechaniu 10 km i przy temperaturze 90° silnika załączają się wentylatory po zatrzymaniu się?
    Prosiłbym o pomoc. Smile
    zeimp
    Moderator on vacation ...
    Z tego co się orientuję w tych autkach były montowane dwa rodzaje czujników (w zależności od klimatu) jeden działał a drugi służył jako zaślepka a wtyk pasuje do obydwóch. Po drugie przyczyną może być czujnik od wskazania temperatury (w środku wskazówka) i jeśli wentylatory załączają się na maxa to szukałbym przyczyny właśnie w tym czujniku, a resztę pozostawiłbym bez zmian (gdyby to było moje autko). Pozdrawiam
    Jawovski
    Level 10  
    golf 3 sprubój

Moderated By Pawel wawa:

Bez przesady. 30 dni urlopu od forum! 3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. 3.1.11. Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.