Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bosch sd13gt1b za mało wody

Lena40 06 Mar 2011 08:08 1533 0
  • #1 06 Mar 2011 08:08
    Lena40
    Poziom 1  

Pomóżcie kobiecie.
    Mam problem ze zmywarką,naczynia wyciągam tak samo brudne jak włożyłam (nie zawsze ale bardzo często). Poczytałam sobie o tym na forum i wychodzi mi że pobiera za mało wody (dno nie jest zalane całe tylko tak do 1 cm głębokości). Ramiona i filtry czyszczone na bieżąco, odkąd się dowiedziałam o płynach do czyszczenia zmywarek to tak 1 raz w miesiącu ( wcześniej tak raz na 2-3 miesiące puste mycie).
    Ponieważ problem pogłębia się na razie wyciągnęłam i przepłukałam płaszcz wodny ale nie umiem dobrać się do rurki w prawym dolnym rogu poniżej takiego pomarańczowego pływaczka ( przepraszam za określenia ale jestem laikiem a osoba która zwykle pomaga mi w takich sprawach jest obecnie niedostępna). Nie stać mnie na mechanika i szkoda ryzykować zepsucie zmywarki. Ściągnęłam z forum plik z manualem podany w temacie o tej zmywarce ale jak go otwieram u siebie dostaję tylko chińskie znaczki ( chyba nie mam czym go otworzyć a podpowiedzi z sieci są jakieś dziwne.)może ktoś umiałby mi wytłumaczyć jak to wyczyścić,ewentualnie co jeszcze sprawdzić jakby nie zadziałało.
    I jeszcze jedno pytanie. W czytanych postach widziałam informacje o konieczności sprawdzenia elektrozaworu ale ja nie wiem które to jest czy mogłabym poprosić o pomoc równie,ż w tej sprawie?

4 0