Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Amica Digital 1000 kod błędu

27 Paź 2004 00:05 10528 4
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 22  
    Witam :) Kod e07 oznacza wyciek wody i zadziałał wyłącznik aquastopu.Sprawdź czy niema wycieku wody w podstawie pralki.
  • Specjalista AGD
    Jeżeli czyściłeś filtr bez wylania resztek wody z filtra z wężyka tegoż, to woda wlała się w dolną obudowę pralki, gdzie jest czujnik wycieku. Może również spadł wąż z połaczenia zasobnika ze zbiornikiem.
    Pozdrawiam.
    PS. To jest młoda pralka, więc nie przewiduję innych możliwości.
  • Poziom 12  
    Miałem ten sam problem,wąż wylewowy nie przymocowany i woda na łazienkę :-).Po odkręceniu do środka,przetarłem wszystko i podmuchałem wentylatorem.Włanczając pralke do kontaktu przytrzymałem kilka chwil przycisk start i zresetował się procesor.Dzieki postom na forum zaoszczedziłem na stresie i wizycie.Pralka jest super.Pozdrowienia dla majsterkowiczów.[/b]
  • Poziom 1  
    Miałam to samo po czyszczeniu filtra. Po włączceniu pralki woda wyciekała przy filtrze (pewnie źle dokręciłam). Po wyłączeniu i ponownym dokręceniu filtra wyskoczył kod E07. Korzystając z rad na tym forum wiedziałam że woda dostała się gdzieś gdzie nie powinna. Odsunęłam pralkę od ściany, przechyliłam do tyłu i wylało się z pralki sporo wody. Po wylaniu tej wody pralkę od razu bez problemu udalo się włączyć.