Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CYFRA+ SAGEM za 1zł i klatkowany obraz

06 Mar 2011 17:41 2266 3
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam CYFRE+ kupiona z całym zestawem startowym tj. konwerter, dekoder, czasza (po symbolicznej 1zł wszystko).

Naklejka z tyłu dekodera:
    CYFRA+ SAGEM za 1zł i klatkowany obraz

Czaszę mam ustawioną IDEALNIE bo sprawdzałem zwykłymi miernikami sygnału i elektronicznymi. Kabel nigdzie nie jest poprzedzierany ani łączony, końcówki zarobiłem dla pewności na nowo - mimo wszystko takie kanały jak polsat, eurosport, viva itp nie chodzą płynnie lecz klatkują i to niezależnie od ładnej/brzydkiej pogody.

Zauważyłem też, że po włączeniu dekodera potrafią klatkować nawet inne kanały takie jak TVNy czy TVP... dekoder chwile pochodzi i potem te kanały chodzą płynnie a problem zawsze z tymi programami które wymieniłem w poprzednim akapicie.

Pytanie: Czy to może być wina dekodera? Jeśli tak to wymienię dekoder tylko pytanie - na jaki?!

Pozdrawiam
    Jakub
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Pytanie "na jaki" było pod kątem zakupu całkiem nowego dekodera, który polecicie np. na allegro itp. Bo jeśli mają mi wymienić na taki sam, z którym też będę miał podobne problemy to wolę kupić jakiś sprawdzony, polecony przez Was. Drażni mnie w tym sagem'ie wolne działanie EPG, programu TV itp itd...

Jeśli wymiana na taki sam w punkcie CYFRY+ będzie rozwiązaniem problemu to ok, jeśli będzie półśrodkiem to wole kupić jakiś inny dekoder.
  • Użytkownik usunął konto