Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Bosch WFL 1607 - pobiera cały czas wodę

Microsoft1984 06 Mar 2011 19:47 3168 6
  • #1 06 Mar 2011 19:47
    Microsoft1984
    Warunkowo odblokowany

Pralka nie wyłącza pompowania wody ,poziom wody pompuje do pełnych drzwi,nie podaje cisnienia na hydrostat po mimo tego ze wszystko jest wyczyszczone,wężem spustowym od wypompowywania gdy leży na ziemi wylatuje duża ilość wody podczas wirowania bębna ,pompa wypompowująca działa, co nie trzyma cisnienia, gdy odpinam kostke od hydrostatu czy podam cisnienie sztucznie np.dmuchając to wyłacza pompowanie wody Na co zwrocic uwage? Proszę też o schemat połączeń i rozłączeń prawidłowego zadziałania hydrostatu

0 6
  • #2 06 Mar 2011 20:13
    skryn
    Admin grupy AGD

Microsoft1984 napisał:
    nie podaje cisnienia na hydrostat po mimo tego ze wszystko jest wyczyszczone,(...) gdy odpinam kostke od hydrostatu czy podam cisnienie sztucznie np.dmuchając to wyłacza pompowanie wody

No to gdzie cokolwiek czyściłeś? W jaki sposób?
    Lenistwo, czy jak, bo nie rozumiem...
    Jakbyś porządnie wyszorował, to byś nie pisał głupot, jak w powyższym i pogrubionym przeze mnie cytacie.

0
  • #3 06 Mar 2011 20:37
    jan.tomiczek2gmail.com
    Poziom 12  

sprawdzić czy nie ma gdzieś nieszczelności wężyk,membrama hydrostatu,komora impulsowa

0
  • #4 06 Mar 2011 22:47
    Microsoft1984
    Warunkowo odblokowany

jakie lenistwo co to to nie ludzi ambitnych ,dokladnych leniwymi nazywac ? te weże to nawet w odkamieniaczu 2 dni leżały solidnie czyszczone . Prosze o odpowiedz na temat zwierania i rozwierania styków hydrostatu bo nie wiem czy czegos mi nie brakuje ,podejrzewam ze nie ma jednego styku ale nie mam pewnosci

0
  • #5 06 Mar 2011 23:32
    nares
    Specjalista AGD

Microsoft1984 napisał:
    te weże to nawet w odkamieniaczu 2 dni leżały solidnie czyszczone .

Które węże?
    Microsoft1984 napisał:
    gdy odpinam kostke od hydrostatu czy podam cisnienie sztucznie np.dmuchając to wyłacza pompowanie wody

Więc nie czepiaj się hydrostatu - jest sprawny.

0
  • #6 07 Mar 2011 15:45
    kruszyna 2
    Poziom 17  

Wyczyść tzw.kubek hydrostatu

0
  • #7 07 Mar 2011 17:05
    Microsoft1984
    Warunkowo odblokowany

uszkodzony był hydrostat

0