Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda Civic 95 - słabe ogrzewanie kabiny

Microsoft1984 06 Mar 2011 20:03 4696 3
    Microsoft1984
    Conditionally unlocked
    Pojawia sie poważny problem z ogrzewaniem kabiny ,wymieniłem termostat ,rozbierałem kokpit zeby sprawdzic dzwigienki i zapadki i wszystko bez skutecznie w nagrzewnicy słychac jakby bulgotanie ale rzadko czasem kiedy zwieksza sie obroty dodawając gazu, obieg płynu w nagrzewnicy jest dobry obydwa weże są gorące .W czym tkwi problem ? Prosze o pomoc
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    stanislaw1954
    Level 43  
    Witam .
    Bulgotanie płynu może sugerować zapowietrzony układ (nagrzewnica + doprowadzenia).A skoro węże gorące ,to zatkany obieg?
    stanislaw1954
    Level 43  
    Skoro piszesz ze zimno ,a węże gorące to, albo przytkane i pomału przepływa, w związku z tym, nie oddaje (nagrzewnica)ciepła.A druga możliwość w/g mnie, węże ciepłe( od całości układu), a przez nagrzewnicę nie przepływa(płyn).
    poplawszy
    Level 10  
    Witam, miałem ostatnio podobny problem w jednej z hond , w sterowaniu klapą która zasłania nagrzewnice ciegno chodziło ale plastik sie wyrobil i klapa sie nie przesuwała. Sprawdz dokladnie czy te zółte plastiki od spodu ruszają sie razem z mocowaniami.