Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone i usb. Nie ma reakcji na ładowarkę. Jak to naprawić?

07 Mar 2011 02:51 9109 7
  • Poziom 8  
    Witam.
    posiadam Iphon'a 3g os 4.1 JB
    Kilka dni temu był wymieniany dotyk ale że wyświetlacz przestał działać musiałem odłączyć płytę od baterii. Kilka dni później zobaczyłem że aparat nie działa i okazało się że rozłączył się od płyty.

W końcu zebrałem się żeby go podłączyć wszystko było ok ale po 2 dniach kiedy bateria w IP zaczęła padać chciałem go naładować a tu psikus po podłączeniu do ładowarki zero reakcji pc go nie widzi iphone nic nie wyświetla (bateria się ładuje jak by w tle ale znacznie wolniej i nie pokazuje ładowania). Iphone potrafi wejść w tryb DFU ale dalej itunes go nie widzi ;/

Czy jest jakiś sposób na naprawę połączenia usb? (możliwe że sowtware'owo coś się uszkodziło)

Ewentualnie czy jest możliwość przesyłania plików muzycznych do biblioteki po przez wi-fi??

Dziękuje i pozdrawiam =)
  • Poziom 33  
    A dolną tasiemkę ze złączem, buzerem i mikrofonem wpiełeś, czy zapomniałeś o niej :D ???
  • Poziom 8  
    Jak najbardziej jeszcze później 4 razy przedmuchiwałem i dopinałem tasiemkę. Inaczej po zostawieniu Iphone na 1%bateri na noc nie naładował by sie do 67% po za tym mikrofon i głośniczek by nie działał. Więc raczej nie jest to wina HW tylko SW
    jeśli chodzi o kabel to próbowałem u kumpla na innym kablu i komputerze i jest dalej to samo. ;/
  • Poziom 10  
    Jest szansa że spaliłeś w jakiś sposób gniazdo. Ja kiedyś tak zrobiłem w iPodzie, ale czy tak samo jest w iPhone nie wiem.
  • Poziom 26  
    Przede wszystkim sprawdź na innym gnieździe ładowania.
  • Poziom 9  
    witam, mogłbym sie dowiedzieć jaka była usterka bo mam cos podobnego
  • Poziom 11  
    I jak znalazł ktoś rozwiązanie tego problemu ponieważ mam identycznie ?
  • Poziom 9  
    witam

prawdopodobnie to co u mnie , poszukaj moich postów tam jest wszystko jak to naprawić

pozdrawiam

Iphone i usb. Nie ma reakcji na ładowarkę. Jak to naprawić?