Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Clarion PU-2471A(G)

27 Paź 2004 10:53 3671 8
  • Poziom 16  
    Witam wszystkich kolegów .
    Mam na stole radio jak w temacie z Peugota .
    W Car Basie stwierdziłem ,że radio jest kodowane i kod zapisany jest w pamiatce 24C02. Na płycie głównej nie widze tego eepromu . Nie miałem jeszcze takiego grajka i w archiwum nie mam na jego temat zadnych infrmacji .
    Może ktos juz robił taki model i podpowie cos gdzie szukac tej pamiatki aby nie próć całego radia i jak uporać sie z kodem.

Z góry dzieki za informacje .

Pozdrawiam . Mirek .
  • Poziom 19  
    Jezeli radio pochodzi z peugota i jest bez wyswietlacza to nieuruchomisz go na stole.
  • Poziom 16  
    Witam .
    To ja wiem , ale interesuje mnie gdzie siedzi ten eeprom 24C02 w którym jest kod i jak jest zapisany .

Pozdrawiam .
  • Poziom 19  
    Tak ale jest on do niczego niepotrzebny bo w aucie i tak musisz wpisac numer VIN.
  • Poziom 32  
    JM nie zgodze się z tobą do końca ponieważ miałem radio philipsa z peugeota 406 oczywiście bez wyświetlacza. Zczytałem pamięć i radio bryka a to żeby uruchomić powyższy samochód bez VINu to inna historia ale też sie da.
  • Poziom 19  
    Ten temat był juz omawiany na forum i to co piszesz dotyczy tylko philipsa.
  • Poziom 16  
    A jak to zrobić aby radio odpalic bez VIN i żeby grało w innym aucie bez wyswietlacza

Mirek .
  • Poziom 19  
    Chcac naprawiac ten typ radioodbiornikow na warsztacie przystosowałem moduł BSI z peugota 307.
  • Poziom 24  
    Do uruchomienia na warsztacie wystarczy sam wyświetlacz.