Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BP Hamburg MP68 nie działa Upgrade. 2000 pkt +

multimediaservice 07 Mar 2011 15:09 2188 2
  • #1 07 Mar 2011 15:09
    multimediaservice
    Poziom 16  

Radio Blaupunkt Hamburg MP68. Po aktualizacji firmware z wersji 8.12 do 8.15 nie działa streaming Bluetooth. Jest napis "conected" i dalej cisza. Bluetooth w trybie zestawu głośnomówiącego pracuje prawidłowo. Nie działa CD. Zjadł płytę ale nie daje się przełączyć przyciskiem "source" w tryb CD. Oczywiście płyty też nie oddał. Nie działa również USB. Gdy chcę przeprowadzić ponowną aktualizację firmware wyświetla się komunikat "Insert USB". Próbowałem z różnymi pendrive. Przed aktualizacją radio pracowało poprawnie ale miało problem z obsługą historii wykonanych połączeń w moim telefonie. Aktualizację przeprowadziłem w nadziei usunięcia tej niedogodności. Dziwne, że w info ( Menu + #) wyświetla się informacja o firmware procesora 8.15. Natomiast eeprom zawiera wersję 8.12.

Pytanie: Czy jest inna procedura aktualizacji firmware oprócz zawartej w menu? A może jest po prostu sposób na przywrócenie brakujących funkcji?

Za pomoc w usunięciu problemu przekażę minimum 2000 pkt lub wynagrodzę w inny sposób ( uzgodnię ). Radio jest moje prywatne i dlatego bardzo mi zależy. Do tej pory bardzo ładnie grało.

0 2
  • #2 07 Mar 2011 15:48
    gts1991
    Użytkownik obserwowany

NORMSET zrobiłeś i było to samo? Masz zwykłego MP68 czy Halford ?

0
  • #3 07 Mar 2011 16:14
    multimediaservice
    Poziom 16  

Robiłem kilka razy NORMSET. Nic nie pomaga. Jest to zwykły MP68, wersja US bez RDS'u.

0
  Szukaj w 5mln produktów