Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pilarka husqvarna 346xp wymiary cylindra i tłoka

07 Mar 2011 19:36 7204 12
  • Poziom 9  
    witam jestem tu nowy i niewiem czy dobrze trafiłem mam problem z cylindrem pilarki husqvarna 346xp a mianowicie są dwa wymiary 42mm i 44mm czy mogę załozyć 44mm zamiast 42mm ten drugi to orginał
  • Poziom 20  
    Sa dwa bo są dwie wersje 346xp starsza 42mm i nowsza 44mm 346xp NE ze srebrną osłoną. No oczywiste jest że nie założysz tłok 42mm do cylindra 44mm.
  • Poziom 10  
    Czego to są wymiary? Jakie masz wymiary tłoka. I weź opisz to bardziej. Rozwiń się.
  • Poziom 9  
    tłok mam 42mm średnicy a muszę wymienić cylinder i tłok gdyż pękł mi pierścień i porysował wszystko moje pytanie brzmi czy mogę założyć 44mm

Dodano po 3 [minuty]:

chodzi mi o kompletny zestaw z średnicą tłoka 44mm

Dodano po 20 [minuty]:

Jakieś jeszcze dane podać
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Tak możesz.
  • Poziom 9  
    kamilo23 jesteś na sto procent pewny że nic się nie stanie i że wszystkie otwory pasują idealnie.
  • Poziom 10  
    Nie. Strasznie silnik ucierpi. Łożyska i wał rozwalisz.
  • Poziom 9  
    Czysto teoretycznie mówiąc nowe xp i stare różnią sie tylko wymiarem tłoka i cylindra więc skąd ten pomysł że wszystko zaraz się rozpadnie.
  • Poziom 29  
    Załóż taki sam i po kłopocie. Czyżby pilarka miała dla ciebie za mało mocy? Jeśli tak to kupić mocniejszą. Temat wydaje się wg. mnie wyczerpany. :)
  • Poziom 9  
    Nie chodzi mi o moc bo tej jest sporo tylko że komplet 44mm dostane prawie wszędzie a 42mm jest problem
  • Poziom 9  
    Czy niema tutaj żadnego fachowca.
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    No przecież napisałem że możesz zakładać. Byle by to był oryginalny a nie jakaś podróba, gdzie okazuje się że to cylinder niższych modeli.
  • Poziom 9  
    Kamilo23 dzięki bardzo temat zakonczony.