Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta Fujitsu-Siemens D2151-A11 i temperatura procesora.

08 Mar 2011 11:54 2893 6
  • Poziom 10  
    Witam

Dawno tu już nie zaglądałem. Troszkę czytałem forum o tej płycie ale nie znalazłem informacji które mnie interesują.

Mam płytę główną Fujitsu-Siemens D2151-A11 i żadnym z programów dostępnych w internecie nie mogę zmierzyć temperatury procesora.

Czy ktoś z forumowiczów orientuje się czy jest to wykonalne na tej płycie? Czyżby nie posiadała czujnika?

Procesor tam jest włożony INTEL CELERON D775 2,93 GHz 341

Proszę o pomoc w tej sprawie.

Specyfikacja płyty w załączniku.
  • Poziom 33  
    Żaden program nie odzwierciedla 100% temperatury. Spróbuj jeszcze speedFan'em.
  • Poziom 10  
    To że żaden program tego nie odzwierciedli to wiem ale SpeedFun również nie widzi czujnika w tej płycie.
  • Spec od komputerów
    SpeedFun to może nie, szybciej to SpeedFan. A tak na poważnie, jakimi programami sprawdzałeś ? Everest też nie pokazuje ?
  • Poziom 10  
    tronic1 napisał:
    S A tak na poważnie, jakimi programami sprawdzałeś ? Everest też nie pokazuje ?
    Mam pobrany w wersji trialowej Everest Ulitimate i też też go nie widzi.

Sprowadzałem miedzy innymi : HW Monitor, CPUCool, Motherboard Monitor , SpeedFun, Na wszystkich nie pokazuje temperatury procesora. Być może nie ma czujnika lub jest jakaś blokada.
  • Poziom 10  
    olo132 napisał:
    EVEREST 5.30
    Jak już pisałem.Ta płyta nie ma czujnika i żaden z programów nie jest w stanie go wykryć.