Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterownik telestart t90 kodowanie pilota T90/T91

08 Mar 2011 23:02 7911 2
  • Poziom 9  
    witam mam problem z zaprogramowaniem pilota. a mianowicie mam webasto thermo top E z sterownikiem telestart T90 a pilot T91 vw prawdopodobnie dobrze zakodowałem pilot ale po wciśnięciu przycisku ON zapala się zielona dioda na pilocie i na tym się kończy natomiast jak nacisnę OFF to sytuacja identyczna tylko Zapala się dioda czerwona. webasto nie grzeje ani nie załącza wentylacji. Co w tej sytuacji mogę zrobić. :cry:
  • Poziom 31  
    Sterwonik masz zakodowany , bo odbiera sygnał .
    A to ze peic nei startuje to juz inna sprawa. Po pierwsze nie wiadomo nawet w jakim to jest aucie, po drugie nie piszesz czy sam to zakłądałes czy było org.
    Po 3 zdiagnozowac sygnał odbierany w piecu z telestartu VAG-iem, albo samo webasto Thermotestem. No i po 4 nie wiadomo nawet czy jest podłaczone wyjscie analogowe z telestartu do pieca.
  • Poziom 9  
    Autko passat b5 FL 2004 webasto sam zakładałem ale kupiłem je ze schematem i było narysowane dokładnie gdzie pod który pin, bezpiecznik, itp się podłączyć. To co napisałeś w kroku 3 i4 nie zabardzo wiem jak zrobić(mogę jaką instrukcje),a i jeszcze jedno jak(i czy wogóle) można zmieniać tryb grzanie/wentylacja nie mająć zegara ani pilota z tą funkcją bo z trgo co wyczytałem tylko orginalne piloty webasto mają takową funkcje(jeden pin z wiązki do telestart ma mpdpienty pod klimatronik)