Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

sterownik telestart t90 kodowanie pilota T90/T91

mlody55528 08 Mar 2011 23:02 8838 2
 • #1
  mlody55528
  Level 9  
  witam mam problem z zaprogramowaniem pilota. a mianowicie mam webasto thermo top E z sterownikiem telestart T90 a pilot T91 vw prawdopodobnie dobrze zakodowałem pilot ale po wciśnięciu przycisku ON zapala się zielona dioda na pilocie i na tym się kończy natomiast jak nacisnę OFF to sytuacja identyczna tylko Zapala się dioda czerwona. webasto nie grzeje ani nie załącza wentylacji. Co w tej sytuacji mogę zrobić. :cry:
 • #2
  Spacewalker
  Level 33  
  Sterwonik masz zakodowany , bo odbiera sygnał .
  A to ze peic nei startuje to juz inna sprawa. Po pierwsze nie wiadomo nawet w jakim to jest aucie, po drugie nie piszesz czy sam to zakłądałes czy było org.
  Po 3 zdiagnozowac sygnał odbierany w piecu z telestartu VAG-iem, albo samo webasto Thermotestem. No i po 4 nie wiadomo nawet czy jest podłaczone wyjscie analogowe z telestartu do pieca.
 • #3
  mlody55528
  Level 9  
  Autko passat b5 FL 2004 webasto sam zakładałem ale kupiłem je ze schematem i było narysowane dokładnie gdzie pod który pin, bezpiecznik, itp się podłączyć. To co napisałeś w kroku 3 i4 nie zabardzo wiem jak zrobić(mogę jaką instrukcje),a i jeszcze jedno jak(i czy wogóle) można zmieniać tryb grzanie/wentylacja nie mająć zegara ani pilota z tą funkcją bo z trgo co wyczytałem tylko orginalne piloty webasto mają takową funkcje(jeden pin z wiązki do telestart ma mpdpienty pod klimatronik)