Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MERCEDES VITO 2,2 CDI nie można uruchomić auta

Rafał33 09 Mar 2011 09:04 7438 5
    Rafał33
    Level 10  
    Witam szanownych forumowiczów mam taki problem z moim "Vitkiem" po ostatnim wyjeździe (trasa 650 km w obie strony) nie mogę uruchomić samochodu w ogóle nie kręci rozrusznikiem a na liczniku widnieje napis "start error". O co może chodzić? Wie ktoś jak rozwiązać ten problem da się zrobić to samemu czy wymagana jest wizyta w jakimś specjalistycznym warsztacie? Samochodu potrzebuję w przyszłym tygodniu do następnego wyjazdu i muszę się z tym jakoś uporać do poniedziałku.
    kajaba autoserwis
    Level 29  
    Brak synchronizacji immo-ecu często występująca usterka przy słabym
    akumulatorze
    krypel
    Level 2  
    Zacznij od kluczka jeżeli jest to scyzoryk to sprawdz czy się domyka.
    Miałem dwa takie przypadki że kluczyk się nie domykał miał luz i nie chciał odblokować immo.To jest ważne w Vito.
    Rafał33
    Level 10  
    Jest jakaś metoda żeby to zsynchronizować samemu? czy wymagana jest wizyta w serwisie ?
    kajaba autoserwis
    Level 29  
    Sam nie dasz rady
    gstor
    Level 2  
    Miałem podobny problem w mercedesie A-klasa 1,7 CDi pomogła dopiero wizyta w firmie Usługi Elektroniczne w Barlinku właścicielką jest P. Iwona Piotrowska. Panowie uporali sie z tematem w ciągu kilku godzin. Miła i kompetentna obsługa jedyna firma w której zaproponowano mi podczas oczekiwania kawę. Zapłaciłem 500 zł. W serwisie za tą usługę zawołano ponad 3 tyś. zł. Także na wielki plus.