Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Siemens Esprimo V5505 nie startuję

09 Mar 2011 11:47 2818 6
  • Poziom 16  
    Witam mam problem z laptopem Fujitsu Siemens Esprimo V5505. Podczas włączenia włącznikiem zapalają sie dwie diody z oznaczeniem "baterii" i "żarówki" które migają co 1sek. matryca w tym momencie nie podświetla a pod kątem widać tylko boot LOGO Fujitsu Siemens i tak stoi nie idzie wejść do biosu ani innych funkcji F12, wentylator ma b.duże obroty.Wyjełem baterie biosu na 5min, odłaczyłem HDD, DVD, klawiaturę,odłączyłem taśme od matrycy w sumię została sama płyta główna i to samo czyli tylko mruganie diod. Po podłączeniu pod inny monitor widać tylko boot Logo i pasek postępu ładowania biosu który zatrzymał się na 4/5 i stoi brak jakiej kolwiek reakcji. Proszę o pomoc.
  • Poziom 19  
    poszukaj na płycie głównej baterie i wyjmij ja na kilka minut potem włóż z powrotem i zobacz jakie rezultaty
  • Poziom 16  
    bryzaaaaaa napisał:
    poszukaj na płycie głównej baterie i wyjmij ja na kilka minut potem włóż z powrotem i zobacz jakie rezultaty

Dzięki za zainteresowanie ale nie czytałeś dokładnie co napisałem "Wyjełem baterie biosu na 5min,....."
  • Poziom 16  
    Widze, że chyba nikt niezna przyczyny tej awarii:cry:
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    vogelek23 napisał:
    Gdyby Kolega był łaskaw podać oznaczenie kodowe płyty głównej, byłoby łatwiej.

W którym miejscu jest to oznaczenie?
  • Poziom 16  
    Pomogła wymiana płyty głównej:D