Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fujitsu Siemens Esprimo V5505 nie startuję

strzyzol 09 Mar 2011 11:47 3139 6
    strzyzol
    Level 16  
    Witam mam problem z laptopem Fujitsu Siemens Esprimo V5505. Podczas włączenia włącznikiem zapalają sie dwie diody z oznaczeniem "baterii" i "żarówki" które migają co 1sek. matryca w tym momencie nie podświetla a pod kątem widać tylko boot LOGO Fujitsu Siemens i tak stoi nie idzie wejść do biosu ani innych funkcji F12, wentylator ma b.duże obroty.Wyjełem baterie biosu na 5min, odłaczyłem HDD, DVD, klawiaturę,odłączyłem taśme od matrycy w sumię została sama płyta główna i to samo czyli tylko mruganie diod. Po podłączeniu pod inny monitor widać tylko boot Logo i pasek postępu ładowania biosu który zatrzymał się na 4/5 i stoi brak jakiej kolwiek reakcji. Proszę o pomoc.
    bryzaaaaaa
    Level 19  
    poszukaj na płycie głównej baterie i wyjmij ja na kilka minut potem włóż z powrotem i zobacz jakie rezultaty
    strzyzol
    Level 16  
    bryzaaaaaa wrote:
    poszukaj na płycie głównej baterie i wyjmij ja na kilka minut potem włóż z powrotem i zobacz jakie rezultaty

Dzięki za zainteresowanie ale nie czytałeś dokładnie co napisałem "Wyjełem baterie biosu na 5min,....."
    User removed account
    User removed account  
    strzyzol
    Level 16  
    vogelek23 wrote:
    Gdyby Kolega był łaskaw podać oznaczenie kodowe płyty głównej, byłoby łatwiej.

W którym miejscu jest to oznaczenie?