Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mini-projektor PicoP - podłączanie do PC

mick89 09 Mar 2011 20:28 1205 1
  • #1 09 Mar 2011 20:28
    mick89
    Poziom 9  

Witam Kolegów.
    Posiadam mini-projektor PicoP (www.picop.pl). Dołączone są do niego 2 kable, pozwalające na przesyłanie do niego sygnału: jeden jakiś taki fikuśny, do transmisji z wszelakich iPodów, iPadów itp. Drugi to zwykły kabel video (pojedynczy, żółty chinch).
    Szukam jakiejś sugestii, jak go zmusić do współpracy z laptopem (wyjścia wideo - zwykłe, na monitor i s-video). Może jakaś przejściówka czy coś tego typu.
    Dodam, że producent dysponuje takim urządzeniem (vga dock się to nazywa), ale kosztuje prawie 300 zł, a ja chciałbym zrobić to jednak możliwie tanio.

Pozdrawiam

Dodam jeszcze, że próbowałem następującego rozwiązania:
    kupiłem przejściówkę monitor --> chinch (zarówno kabel od projektora, jak i wtyczka na przejściówce to gniazda żeńskie, ale na próbę połączyłem je drutami), połączyłem i niestety, ale nie działa - soft w laptopie w ogóle nie wykrywa podłączonego urządzenia (inne, "prawdziwe" projektory wykrywał).

0 1
  • #2 16 Kwi 2011 11:42
    hacker_ice

Poziom 24  

Pokaż jakieś fotki tego co tam masz, poza tym możesz ustawić na wyjściu karty graficznej która posiada TV-out, przez połączenie go kablem S-Video-Video i 2 czinche musisz połączyć ze sobą aby powstał obraz kolorowy lecz na jednym powinieneś mieć czarno biały :)

0