Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Siemens Amilo Pro V8010 brak reakcji

k-doktor 09 Mar 2011 21:06 1528 2
  • #1 09 Mar 2011 21:06
    k-doktor
    Poziom 8  

Witam!
    Mam problem z uruchomieniem laptopa. Leżał poprzez około 2 miesiące w torbie, został w prawidłowy sposób wyłączony, bateria była naładowana, w tej chwili próbowałem go odpalić i całkowicie brak reakcji. Sprawdzałem na innych zasilaczach i nić to nie dało. Pytałem w serwisach i powiedzieli że padła płyta główna, koszt naprawy 800zł. Chciałbym zapytać czy ktoś z Państwa miał taki sam problem i co było przyczyną, może pomoże mi w ustaleniu usterki i naprawy w mniejszych kosztach. Może ktoś z Państwa miałby taką płytę to chętnie odkupię. Pozdrawiam Adam.

• #2 23 Mar 2011 02:02
    k-doktor
    Poziom 8  

Kupiłem drugą płytę, laptop działa ale brak jest podświetlenia matrycy. Sprawdziłem matrycę, taśmę i inwerter na drugim i są sprawne, które elementy jeszcze mam sprawdzić aby usunąć usterkę. Płyta DA0EF6MB6D0.

Dodano po 8 [minuty]:

Czy na płycie jest jakiś bezpiecznik, jeżeli tak to w którym jest miejscu i oznaczenie, włącznik sprawdzony. Z góry bardzo dziękuję.

• #3 06 Kwi 2011 19:08
    k-doktor
    Poziom 8  

Problem rozwiazany brak podświetlenia matrycy był spowodowany zbyt niskim napieciem na zasilenu inwertera, było 0,82V a powinno być 3,3V.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME