Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vordon 7 problem z automapa 6.7.0

09 Mar 2011 23:37 4245 2
  • Poziom 9  
    Witam. Mam taki problem ze nie moge otworzyć auto mapy na moim Vordon-ie, wyskakuje mi komunikat: Ustaw ścieżke nawigacji. Odblokowana chyba jest bo moge sobie normalnie wejsci przez Ustawienia--->Wince do Windowca CE 5. Normalnie mam iGO8 i to mi działa ale chciałem sobie wgrac automape(normalnie ustawiam sciezke do pliku .exe i nic). Prosze o pomoc :cry:
  • Poziom 9  
    Witam. Juz wiem co było nie tak. Przy instalacji wybierałem opcje: PC/Tablet PC i instalowane pliki kierowałem na karte SD i tu był błąd, UWAGA nalezy wybrac opcje CZYTNIK KART poniewaz pozniej on dopasowuje do oprogamowania ktory jest w NAWIGACJI. :)
  • Poziom 38  
    To naturalne - jesli urzadzenie NIE JEST "tablet PC" , nalezy zawsze wybierac SD card.
    To jest najbezpieczniejsza opcja w kazdym przypadku - instalujac na karte SD Automape, i tak mamy wybor, czy bedzie to Windows CE, Windows Mobile, czy Win 2003..
    Wtedy mamy pewnosc, ze zawsze sie uruchomi - jesli tylko wlascicie wskazemy wersje systemu operacyjnego (czego Kolega nie mial mozliwosci zrobic) .. .