Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki wybrac telefon z WI FI

madinn 10 Mar 2011 03:33 3291 10
  • #1 10 Mar 2011 03:33
    madinn
    Poziom 7  

Witam. Mam zamiar kupic telefon z WI FI. Chcialbym na nim przegladac strony internetowe,poczte,filmy na youtube itp. Sygnal internetowy bede lapal poprzez router z neostrady badz orange. W telefonie zalezy mi na dosc trwalej baterii. W gre wchodza nowe i uzywane telefony za okolo 300-350 zl. Prosze o pomoc poniewaz malo sie na tym znam a nie chce z powodu reklamy w telewizji kupic jakiegos bubla. Czy ktos poda najlepiej kilka modeli? Z gory dziekuje

0 10
  • #2 10 Mar 2011 08:29
    Redgy
    Poziom 33  

Warte uwagi ze względu na zależność Cena/Jakość są :

- SE J10i2 ELM
    - SE J20i HAZEL
    - Nokia N80
    - Nokia N95
    - Nokia E51
    - Nokia E71
    - Samsung Wave
    - SAMSUNG S5620 MONTE

0
  • #3 10 Mar 2011 08:41
    Emileqq
    Poziom 16  

Opcji jest dużo. Wolisz telefony dotykowe, może z klawiaturą qwerty ,a być może jakiś zwykły slajder? Miałem nokie e51 ładnie chodzi internet ,telefon ma dość szybki procesor ale co do baterii jeżeli używasz wifi lub siedzisz w internecie przez EDGE, pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli chcesz kupić tani,nowy telefon możesz kupić np NOKIE C3. Telefon nie powala urodą, jest na prostym sofcie, posiada wifi, a bateria spisuje się ładnie.Jeżeli chcesz slider, z tego co mogę Ci polecić to np Sony Ericsson w715,telefon ciekawy w obsłudze, nie drogi wifi chodzi jak należy bateria też jest dosyć wytrzymała.W tym przedziale cenowym myślę że znajdziesz również: NOKIĘ n95,samsung omnia, Black berry . Sprecyzuj bardziej czego szukasz ,a będę się starał pomóc :)

0
  • #4 10 Mar 2011 16:27
    cinek2107
    Poziom 18  

A SE Xperia X1 ? Miałem i bateria dosyć długo wytrzymała. Ładny telefonik, które ma fajne możliwościowi dzięki Window'i Mobile.

0
  • #5 10 Mar 2011 19:07
    madinn
    Poziom 7  

przejrzałem wszystkie telefony na allegro i w moim zasiegu cenowym jest np sony ericsson w715. Jaka macie opinie o tym telefonie zalezy mi na trwalej baterii i dobrym wyswietlaczu

0
  • #6 11 Mar 2011 21:10
    Emileqq
    Poziom 16  

Jak już pisałem miałem ten oto telefon .Wyświetlacz taki sam jak w noki N95, bateria jeżeli dobrze utrzymana , jest dosyć mocna, wadą telefonu było to że cicho gra (pomimo że to walkman), ale możliwe że ja miałem uszkodzony głośnik .Telefon godny polecenia. Przy zakupie zwróć uwagę na slider czy nie ma luzów, bo to taka pięta achillesowa

0
  • #7 13 Mar 2011 09:04
    pixel93
    Poziom 8  

polecam sony ericssona ELMa - sam uzywam i spisuje sie swietnie. Bateria dobra, dlugo trzyma :)

0
  • #8 16 Mar 2011 14:57
    szym82
    Poziom 9  

- Nokia N95
    - Nokia E51

cos z tego

0
  • #9 16 Mar 2011 22:41
    LogicOperation
    Poziom 9  

jeśli szukasz telefonu do sprawnego przeglądania sieci a nie tylko do e-mail i gg ... to proponował bym ci telefon z systemem symbian tudzież innym podobnym systemem operacyjnym. wiem ze w noki n80 wifi zazwyczaj sie psulo bardzo szybko aktualnie jestem posiadaczem noki e51 i jest doskonała :> ale zastanawiam sie czy nie kupic Iphona 2g tak do przegladania neta i ebooka ...

0