Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Poszukuję usługi elektronika amatora z okolic Ożarowa Maz. / Warszawy

MariuCh 10 Mar 2011 20:27 2870 1
    MariuCh
    Poziom 10  
    Poszukuję elektronika amatora (chętnie młodego) któremu zleciłbym:
    - zaprojektowanie i wykonanie na podstawie schematu mojego autorstwa i powierzonych części wykonanie płytki drukowanej prostego układu służącego do połączenia kilkunastu elementów systemu alarmowego, stabilizatorów zasilania itp. Orientacyjna powierzchnia płytki 300 - 600 cm2
    - montaż i sprawdzenie ww układu (bez instalacji u mnie w domu).
    W celu realizacji zadania zakładam konieczność wizyty zainteresowanej osoby u mnie w domu w celu lepszego zrozumienia warunków pracy urządzenia, ew. odebrania powierzonych części, schematu, dokładniejszego omówienia cech układu itp.

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

Uściślam oczekiwania - prosty układ o który mi chodzi to:
    1. w większości złącza do przewodów,
    2. dwie przetwornice napięcia (gotowe),
    3. bezpieczniki elektroniczne,
    4. kilka diod prostowniczych,
    5. parę kondensatorów elektrolitycznych.
    Wszystkie wymagane elementy posiadam.
    Proponuję spotkanie u mnie (1-2 godz) na którym dokładnie omówimy co i jak trzeba zrobić. Rozrysujemy układ tak aby Wykonawca mógł go łatwo narysować w sposób niezbędny dla swojej metody wykonania PCB. Chcę dodać że nie mam rozrysowanego w całości schematu - brakuje mi na to czasu a dokładając do tego prostotę układu wydaje mi się że po max 2 h spotkaniu Wykonawca będzie w stanie znacznie sprawniej zrealizować zlecenie niż po przedstawieniu samego schematu.

Montaż układu jest opcjonalny - jeżeli Wykonawca nie zajmuje się montażem i uruchamianiem to godzę się na wykonanie samego PCB.

Wcześniej konieczne jest podanie przez zainteresowaną osobę szacunkowej ceny (może być zakres). Po dokładnym omówieniu zagadnienia cenę uzgodnilibyśmy ostatecznie.

Pozdrawiam,
    MariuCh

Scalono posty
    ANUBIS
  • PCBway
    irondick
    Poziom 31  
    Jeśli to jest taki prosty układzik to może nie ma potrzeby projektowania płytki. Może wystarczy zakupić płytkę uniwersalną i polutować na niej.
    No chyba, że masz tam elementy smd.