Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes A 170 błąd Start Error

Nelly0523 11 Mar 2011 12:15 10479 2
    Nelly0523
    Level 1  
    Witam pisałem ostatnio o tym problemie jedynie dostałem odp. że posiadam malo wiedzy... heheh co prawda jestem nowy użytkownikiem i początki sa trudne. Powracając do problemu Start Error jest błędem imo i ecu poprostu brak miedzy nimi komunikacji tylko czy ten problem można naprawic bez komputera??? alarm jest fabryczny sprawdziłem go jest niby ok. ale czy przez niego może pojawiać sie błąd start error? potrzebuje schemat fabrycznego alarmu do a 170. dziekuje za pomoc

Dodano po 5 [minuty]:

A zapomnialem dodac ten bląd pojawil sie jak rozładował mi sie akumulator i samochud postał 2 dni teraz to bedzie tydzien hehe:)
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    macvir
    Conditionally unlocked
    po kij tobie schemat
    SD - komputer serwisowy MB zalatwi sprawe w kilka minut, no i oczywiscie wymiana akumulatora
    schemat nic tobie nie da, bo przez slaby aku moduly pogubily zawartosci (flash,eeprom jesli cos tobie mowi) pamieci odpowiedzalnych za IMMO
    pozdrawiam
    hollow
    Level 20  
    Też tak myślę że po schemacie to raczej nic się nie zrobi. Bo to może być problem z pętlą, ale najprawdopodobniej immo zgubiło kluczyk, albo ECU zgubiło immo, trzeba jeszcze raz zaprogramować.