Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozbudowa centrali TAXI - jaki program do obsługi i jaka firma ?

11 Mar 2011 16:31 5430 7
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich :)

Mam troszeczkę ciężki problem z doborem odpowiedniego programu do obsługi taxi.
    Mianowicie pracuje w korporacji gdzie wszystko odbywa sie przez radiotelefon i chcielibyśmy żeby na ta chwile tak zostało ale potrzebujemy program do obsługi komputera ( prowadzenie kolejki , baza danych klientów , prowadzenie czasu czy upłynął czas oczekiwania itp. ) Telefony działają pod ISDN. Proszę o podpowiedzi jaki program byłby do tego bardzo dobry zależało by mi żeby firma która tym sie zajmuje była z wielkopolski żeby nie było problemu z serwisem , oraz prosił bym jakiś numer kontaktowy do firm które zajmują sie takimi rzeczami i będą potrafili profesjonalnie pomóc.

dziękuję bardzo i czekam na odp. Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Czas, aby polecić przełomowe rozwiązanie: SmartCab System. Więcej na www.smartcab.pl

Wybrane 3, podstawowe przewagi nad pozostałymi systemami?

1. Graficzny edytor do tworzenia rejonów.
    Wprowadzenie mapy rejonów zajmie nie więcej niż 3 godziny.

2. Automatyczne logowanie w rejonach.
    Kierowca przemieszcza się po mieście, System sam loguje go w konkretnym rejonie. Wyklucza pomyłki i próby fałszowania pozycji.

3. Testy symulacyjne do 20.000 aktywnych pojazdów.
  • Poziom 2  
    Nie ma w tym SmartCabie niczego przełomowego:

1. W NetCabs rejony rysuje się od ręki.

2. Automatyczne logowanie w rejonach to teraz żadna nowość i wszystkie systemy to mają.

3. Wirtualne testy - pytanie jak to się później sprawdzi w realu.
  • Poziom 16  
    zadzwoń pod numer 513080380, jest korporacja w zamościu gdzie instalowałem centralę tel. która działa z ich oprogramowaniem, niech podadzą Ci namiary na oprogramowanie
  • Poziom 2  
    Witam,
    nie wiem czy ta odpowiedz się przyda po takim czasie, w każdym razie jestem z Wrocławia teraz korzystamy ze systemu taxi SmartCab System
    ja na HTC HD2 z wgranym androidem, cały system działa bez zarzutu, zlecenia rozdzielane są błyskawicznie, bardzo czytelny i intuicyjny terminal taksówkarza. Ostatnio wprowadzili nam automatyczne głosowe powiadamianie klientów co bardzo odciążyło dyspozytorki zwłaszcza w najbardziej ruchliwych godzinach. Wcześniej korzystaliśmy z leciwego systemu radiowego w którym wiecznie coś nie działało, wiec po wprowadzeniu SmartCab zmiana jakości pracy kolosalna.

Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Dobry przykład na temat tego jak testy symulacyjne mają się do rzeczywistości -> wątek na temat systemu nazwanego przez jednego z kierowców cyt. "smartem" i "smartcabem": Link.