Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Mastercook ZWE-1624 - przelanie - zbyt duży pobór wody

12 Mar 2011 14:45 23651 7
 • Poziom 9  
  Witam Szanownych forumowiczór. Potrzebuję pomocy w diagnozie i naprawie zmywarki jak w temacie.
  mianowicie - po wstępnym płukaniu gdy zmywarka powinna przejść do mycia zaczyna migać szybko kontrolka mycia i towarzyszy temu dzwięk - według instrukcji jest to kod błędy - (znaczenie) przelanie, (możliwe przyczyny) zbyt duży pobór wody.
  nie wiem co jest nie tak bo wszystko do tej pory działało i nic nie zostało zmienione, odpływ wody jest identycznie zamontowany jak był, zasilanie wody tak samo.
  proszę o pomoc.
  pozdrawiam
 • Poziom 2  
  witam mam pytanie czy udało ci się naprawić tą zmywarkę i jaka była przyczyna ponieważ mam ten sam problem i chciał bym się z nim uporać sam
 • Poziom 2  
  u mnie było co innego nieszczelność na plastikowym wężu doprowadzającym wodę do górnego zraszacza ściekała po nim woda na sam dół w wyniku czego aqua stop rozłączał zmywarkę i wyskakiwał sygnał o przelaniu :)
 • Poziom 2  
  Mam podobny problem z modelem 1624 ale nie wiem z której strony ją rozkręcać żeby dostać się do tej komory pływakowej. Proszę o wskazówki.
 • Poziom 1  
  Ja w w moim modelu 1624 miałem ten sam problem. Zniknął on po przepchaniu wąskiego miejsca, gdzie wężyk (idący od przełącznika ciśnieniowego) łączy się z wnęką zawierającą filtry. Aby się tam dostać trzeba wyjąć plastikową listwę (dół frontowej strony) i wykręcić spodnią blachę.
  Zmywarka Mastercook ZWE-1624 - przelanie - zbyt duży pobór wody
 • Poziom 2  
  W mojej jest problem z napuszczeniem wody. tak jakby nie sterowało. Wypompowuje ale nie nalewa. Może mi ktoś doradzić?
 • Poziom 2  
  C.d. do zmywarki Mastercook zwe1624. Dzisiaj został zakupiony i wymieniony elektrozwór ponieważ stary się nie otwierał. Niestety zmywarka nie działa dalej. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak ją zresetować żeby zaskoczyła. Z góry dziękuje.