Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Mastercook ZWE-1624 - przelanie - zbyt duży pobór wody

smolinskid 12 Mar 2011 14:45 26186 7
    smolinskid
    Level 10  
    Witam Szanownych forumowiczór. Potrzebuję pomocy w diagnozie i naprawie zmywarki jak w temacie.
    mianowicie - po wstępnym płukaniu gdy zmywarka powinna przejść do mycia zaczyna migać szybko kontrolka mycia i towarzyszy temu dzwięk - według instrukcji jest to kod błędy - (znaczenie) przelanie, (możliwe przyczyny) zbyt duży pobór wody.
    nie wiem co jest nie tak bo wszystko do tej pory działało i nic nie zostało zmienione, odpływ wody jest identycznie zamontowany jak był, zasilanie wody tak samo.
    proszę o pomoc.
    pozdrawiam
    pajełek
    Level 2  
    witam mam pytanie czy udało ci się naprawić tą zmywarkę i jaka była przyczyna ponieważ mam ten sam problem i chciał bym się z nim uporać sam
    pajełek
    Level 2  
    u mnie było co innego nieszczelność na plastikowym wężu doprowadzającym wodę do górnego zraszacza ściekała po nim woda na sam dół w wyniku czego aqua stop rozłączał zmywarkę i wyskakiwał sygnał o przelaniu :)
    topek2
    Level 2  
    Mam podobny problem z modelem 1624 ale nie wiem z której strony ją rozkręcać żeby dostać się do tej komory pływakowej. Proszę o wskazówki.
    andr5ej
    Level 1  
    Ja w w moim modelu 1624 miałem ten sam problem. Zniknął on po przepchaniu wąskiego miejsca, gdzie wężyk (idący od przełącznika ciśnieniowego) łączy się z wnęką zawierającą filtry. Aby się tam dostać trzeba wyjąć plastikową listwę (dół frontowej strony) i wykręcić spodnią blachę.
    Zmywarka Mastercook ZWE-1624 - przelanie - zbyt duży pobór wody
    Steq48
    Level 2  
    W mojej jest problem z napuszczeniem wody. tak jakby nie sterowało. Wypompowuje ale nie nalewa. Może mi ktoś doradzić?
    Steq48
    Level 2  
    C.d. do zmywarki Mastercook zwe1624. Dzisiaj został zakupiony i wymieniony elektrozwór ponieważ stary się nie otwierał. Niestety zmywarka nie działa dalej. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak ją zresetować żeby zaskoczyła. Z góry dziękuje.