Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak przeinstalować oprogramowanie do bluetooth?

12 Mar 2011 17:13 5439 2
  • Poziom 9  
    Proszę, napiszcie wszystko krok po kroku. :)
    Mam Windows 7.
  • Poziom 43  
    A tak jakieś konkrety może (co, na czym, dlaczego itp)?
  • Poziom 9  
    Nie mogłam włączyć bluetooth (zniknęła ikona na pasku systemowym i w ikonach obszaru powiadomień). Długo się z tym męczyłam, ale cwłączyłam Bluetooth ( Panel sterowania/ Sprzęt i Dźwięk/ Urządzenia i drukarki; potem PPM na nazwę mojego komputera i wybrałam: Ustawienia Bluetooth, a następnie zakładka sprzęt/ właściwości/ zmień ustawienia/ ogólne/ włącz urządzenie. Ale tu znów pojawia się problem. Jeżeli wyłączę je tam gdzie włączyłam to znika mi ikona bluetooth na pasku systemowym i w ,,Ikonach obszaru powiadomień". Co zrobić aby zawsze tam była (chodzi mi o ikony obszaru powiadomień)? Aha, i jeszcze jak mam włączony bluetooth, to gdy kliknę PPM na ikonę bluetooth to nie mam funkcji wyłącz urządzenie. Mogę je wyłączyć tylko tam gdzie włączałam. Jak to tam przywrócić?

Nie napisałam, że po ok. 10 min. pracy na komputerze wyskakuje mi komunikat: BŁĄD: Nie można uruchomić usługi stosu interfejsu Bluetooth.

Dodano po 2 [godziny] 43 [minuty]:

Temat nieważny, zaktualizowałam sterowniki do bluetooth. Rozwiązałam problem.