Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polo 1.0 Coupe + LPG 1992 rozruch

pawel1987p 12 Mar 2011 20:24 1017 2
  • #1 12 Mar 2011 20:24
    pawel1987p
    Poziom 7  

Witam Panów
    Mam mały problem z moją polówką.Od jakiegoś czasu szczególnie na Gazie gdy dojade do skrzyżowania lub w trasie przełączę na luz samochód gaśnie i problem jest go odpalić. Instalacja jest II generacji. 2 Tyg temu odkręcałem świece po poprzednim właścicielu nie wiem jak długo jeździły ja zrobiłem tym autem 12 000, także świece były 3 elektrodowe2 pierwsze od str gaźnika bielutkie, na dwóch cylindrach dalej były czarne. Byłem u mechanika powiedział ze parownik wysiadł. kupiłem parownik RegBul OMV do 75KM, sytuacja się nie poprawiła. Zmieniłem świece na NGK jednoelektrodowe i założyłem nowe kable, do tego wyczysciłem styki na aparacie zapłonowym... Nie ma poprawy. Co gorsza odkreciłem świece te nowe i co się okazuje wszystkie są czarne po zalewie 10 min pracy. Jakie Panowie macie pomysły na rozwiązanie tego problemu bo ja niestety już nie mam. Mogę dodać ze przedmuchałem filtry gazowe bo akurat mam niewymienialne ,zmieniłem filtr paliwa i powietrza. Z góry dziękuję za pomoc. pozdrawiam

0 2
  • #2 12 Mar 2011 20:34
    wojtekryba
    Poziom 32  

Piszesz II generacja.
    Czyli z attuatorem.
    Nie wypadało by po wymianie reduktora zrobić regulację ?

0
  • #3 12 Mar 2011 20:45
    pawel1987p
    Poziom 7  

nie chcę się kompromitować ale nie bardzo wiem co to jest attutator, nie zrobiłem regulacji bo nie miałem jeszcze nowych świeci kabli a mechanik mi powiedział ze dopiero bedzie można regulowac po zmianie tych dwóch spraw. Zastanawia mnie też dlaczego po wykreceniu nowych świec wszystkie po 10min pracy silnika były czarne, bo zdarzało się że auto pracowało min dobrze potem obroty spadały i chwile rosły aż zgasł

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo