Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Oświetlenie led modelu radiowozu

12 Mar 2011 21:55 1631 4
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich elektroników. Czy ktoś wie gdzie kupić od kogo lub kto zrobi oświetlenie takiego radiowozu jak na filmiku? Jeśli tak to proszę o kontakt. Z góry dzięki.Piotr.http://www.youtube.com/watch?v=kdmIxMmauHE&feature=related mój email : predator-1971(malpa)o2.pl
  • Moderator Projektowanie
    Od strony elektronicznej układ będzie dość prosty, ale mechaniczne zamontowanie tylu LEDów w oprawach lamp to dopiero majstersztyk :)
    Wątpię, żeby opłacało Ci się to komuś zlecać, to robota dla pasjonata modelarstwa.
  • Poziom 2  
    Witam. Zamontować zrobie to sam, ale wykonanie takiego układu to dla mnie czarna magia. A czy Ty dałbyś rade wykonać zestaw tylu ledów?

Dodano po 16 [minuty]:

Widziałem tu na tym forum układ wielo diodowy ale nie mam o tym pojęcia co do czego.
  • Poziom 2  
    Witam raz jeszcze. Ja potrzebowałbym moduł do którego można podłączyć następujące zestawy diód: Lightbar na dach po 4 diody na każdą stronę czyli 16 połowa niebieskich połowa czerwonych, białe światła z przodu i czerwone z tyłu to 4 diody, z przodu 2 niebiesko-czerwone lub cztery niebieskie(2) i czerwone(2), z tyłu koło rejestracji po bo jej bokach 2 niebieskie, przy czerwonych światłach z tyłu następne migające 2 czerwone i z tyłu na podszybiu albo po 2 niebieskie i 2 czerwone albo 2 niebiesko-czerwone, oraz taki sam zestaw jak na podszybiu z boku na tylne drzwi z obu stron. Czyli reasumując: 16diód na lightbar, trzy zestawy po 2 diody niebiesko-czerwone migające 2 diody migające na niebiesko tył, dwie na migające na czerwono tył, białe i czerwone swiatła drogowe, a może jeszcze dwa na kierunkowskazy niebiesko-czerwone. Czy to wszystko można podłączyć do jednego modułu czy też modułów musi być kilka? Jak Pan to widzi? Przesyłam jeszcze raz stronkę na której jest to uwidocznione jak bym mniej więcej chciał żeby to wyglądało. Proszę o dane i cenę takiego urządzenia. Pozdrawiam serdecznie. Piotr Brzostowiecki. strona:http://www.youtube.com/watch?v=kdmIxMmauHE&feature=related

Dodano po 6 [minuty]:

A może więcej info na maila? predator-1971(malpa)o2.pl
    Pozdrawiam.