Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Play station II

28 Paź 2004 16:40 1720 9
  • Poziom 11  
    czesc!!

Mam konsole play station 2 i mam do niej plyty(dosc ciekawe) mam rowniez kompa... plyty przewaznie biore z wypozyczalni... chcialbym je przegrac ale niewiem jak... komputer ich nie widzi... mozecie mi pomoc?? z gory dziekuje... tylko chcialbym je przegrac tak aby mozna bylo je odtwarzac bez sciagania blokady na konsoli i innych rzeczy... poprostu kopiuje plyte i ona dziala...
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 26  
    Po pierwsze są to płyty DVD, po drugie nawet jak je przegrasz to nie odpalisz ich na konsoli NIE PRZEROBIONEJ.
  • Poziom 22  
    Lukalago napisał:
    Po pierwsze są to płyty DVD, po drugie nawet jak je przegrasz to nie odpalisz ich na konsoli NIE PRZEROBIONEJ.

Nie ma rzeczy niemozliwych w obecnych czasach jak posiada sie odpowiedni sprzet i oprogramowanie . no i oczywiscie potrafi sie je wykorzystac (znajomosc jezyka ang). Napewno nie da sie tego zrobic na zwyklej nagrywarce CD-RW jak próbowal sknerus2 i poprzez nero badz cos w tym stylu i potrzebne do tego sa odpowiedniej jakosci nosniki DVD (niewatpliwie te za ok 1.50 pln nie pójda.

Kumpel zgrywa dla znajomych gry i biegaja na nieprzerobionych ps2 ale ich kopie tylko na tych po przeróbce.
  • Poziom 11  
    dostep do nagrywarki dvd rw mam wiec to by nie bylo problemu... tylko jak to zrobic jakimi programami itd itp
  • Poziom 26  
    JACHO napisał:
    Lukalago napisał:

Nie ma rzeczy niemozliwych w obecnych czasach jak posiada się odpowiedni sprzet i oprogramowanie . no i oczywiscie potrafi się je wykorzystac (znajomosc jezyka ang). Napewno nie da się tego zrobic na zwyklej nagrywarce CD-RW jak próbowal sknerus2 i poprzez nero badz cos w tym stylu i potrzebne do tego sa odpowiedniej jakosci nosniki DVD (niewatpliwie te za ok 1.50 pln nie pójda.

Kumpel zgrywa dla znajomych gry i biegaja na nieprzerobionych ps2 ale ich kopie tylko na tych po przeróbce.

Jacho może opowiesz koledze o FAKTACH a nie że cos tam słyszałeś.

Najlepeij przerób konsole ripperem i nie bedziesz kombinacji odstawiał, a jeszcze pocieszysz się filmami DivX.
  • Poziom 11  
    Lukalago napisał:

Najlepeij przerób konsole ripperem i nie bedziesz kombinacji odstawiał, a jeszcze pocieszysz się filmami DivX.

Własnie chodi o to zeby przegrac gre bez przerabiania konsoli... a zeby przerobic to co jest do tego potrzebne?? mozna to zrobic samemu?? jezeli tak to jak??
  • Poziom 26  
    Gdyby to było takie proste, to by ludzie konsol nie przerabiali.
    Do przeróbki polecam ci Rippera3 (patrz www.modchip.pl), jak jestes noga z elektroniki to daj komus kto już to robił. Po przeróbce nie bedziesz miał zadnych problemów z kopiami. Do tego mozliwosc odpalannia DivX, MP3.
  • Poziom 11  
    esz... "riper" - kojarzylo mi sie z jakims programikiem :D a nie z grzebaniem w ukladach scalonych konsoli :) kurde myslalem ze tutaj na tym obszernym forum dowiem sie jak to otoz skopiowac plyte z gra od konsoli PS2 ale widze ze nic z tego... esz naprawde szkoda ale nic... dzieki bardzo mimo wszystko... jezeli by ktos przez przypadek trafil na ten watek to prosze... niech odpisze :)
  • Poziom 26  
    Jak najbardziej, to forum dotyczy BARDZIEJ "grzebania w układach scalonych" :D
  • Poziom 11  
    "elektroda" mowi to samo za siebie... tylko jezeli chodzi o uklady scalone to ja mam dwie lewe rece... :? wole programiki... :)