Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 406, centralny zamek sterowany pilotem, programowanie kluczykzz

Tomekulik 13 Mar 2011 05:01 5218 0
  • #1 13 Mar 2011 05:01
    Tomekulik
    Poziom 1  

Witam, mam problem z centralnym zamkiem w moim peugeot 406 99r. A w zasadzie z pilotem ktory steruje otwieraniem samochodu, a dokladnie rzecz biorac jego brakiem, otorz kupilem go bez ow pilota, tak wiec posiadam tylko sam kluczyk, centalny zamek dziala poniewaz jak otwieram drzwi od pasazera lub kierowcy to wszystkie sie otwieraja lacznie z bagaznikien, od pewnego czasu otwieranie z kluczyka zaczelo mnie denerwowac i postanowilem cos z tym zrobic. Oryginalny kluczyk jestem w stanie dostac bez problemu z tym ze bedzie on od innego peugeota 406, i tu rodzi sie moje pytanie: jak go zaprogramowac? Jakiego programu uzyc? Czy jestem to wstanie sam to zrobic nie zepsujac cos po drodze, unikajac wizyty w autiryzowanym i drogim serwisie? Oraz czy jest to wogole mozliwe? Wydaje mi sie ze czujnik do tego pilota jest zainstalowany pod obudowa ktora trzyma wewnetrzne lusterko i w modelach 406 napewno nie jest uzyta podczerwien bo na oryginalnym pilocie niema oczka podczerwieni. Z gory dziekje za pomoc

Kod: actionscript
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod
    Cytat:

1 0