Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Focus titanium disel 1.6- klopot ze skladaniem lusterek

toschiro23 13 Mar 2011 12:06 3336 3
  • #1 13 Mar 2011 12:06
    toschiro23
    Poziom 7  

Witam
    Mam takie pytanko dla niektorych moze to byc smieszne Smile kupile focusa disela titanium rocznik 2009 i bylo w opisie ze ma skladane lusterka boczne. Czytajac co niektorzy wypisuja to sterowane one sa przysickiem przy klamce ale ja nie mam takiego przycisku Sad widizalem tez filmik jak ktos zamyka auto z pilota i jednoczesnie sie szyby otwarte zamykaja i skladaja lusterka, a ja nadal nie wiem jak to zrobic/???? Czy ktos mi moze napisac jak skladac te lusterka (oprocz recznie oczywiscie;) czy oszukali mnie w opisie i te lusterka sie nie skladaja elektrycznie??!!!

Z gory dzieki za odpowiedz Smile

0 3
  • #2 14 Mar 2011 23:43
    deniro18
    Poziom 15  

Nie oszukali Cie :) lusterka sie skladaja tylko wszystko zalezy jak jest skonfigurowany auto alarm centralny zamek i reszta gadzetow tak jak domykanie szyb itp. Pojedz do kumatgo elektryka i ci to ustawi i pokarze jak sie to wszystko ladnie chowa:) no i pokaze ci nowe opcje twojego nowego auta:)

0
  • #3 15 Mar 2011 07:15
    toschiro23
    Poziom 7  

tak zrobie dzieki :)

0
  • #4 16 Mar 2011 20:33
    Scalak5
    Poziom 22  

deniro18 napisał:
    Nie oszukali Cie :) lusterka sie skladaja tylko wszystko zalezy jak jest skonfigurowany auto alarm centralny zamek i reszta gadzetow tak jak domykanie szyb itp. Pojedz do kumatgo elektryka i ci to ustawi i pokarze jak sie to wszystko ladnie chowa:) no i pokaze ci nowe opcje twojego nowego auta:)

Jak nie posiada składanych lusterek to może sobie pokazywać jak to ręcznie zrobić.
    Aby była opcja składania musi być przełącznik do ręcznego chowania nie ma guzika nie ma składania normalnie przy zamykaniu z pilota się składają i nie wymagają żadnego dodatkowego programowania.

0