Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ford Focus titanium disel 1.6- klopot ze skladaniem lusterek

toschiro23 13 Mar 2011 12:06 5787 6
    toschiro23
    Level 9  
    Witam
    Mam takie pytanko dla niektorych moze to byc smieszne Smile kupile focusa disela titanium rocznik 2009 i bylo w opisie ze ma skladane lusterka boczne. Czytajac co niektorzy wypisuja to sterowane one sa przysickiem przy klamce ale ja nie mam takiego przycisku Sad widizalem tez filmik jak ktos zamyka auto z pilota i jednoczesnie sie szyby otwarte zamykaja i skladaja lusterka, a ja nadal nie wiem jak to zrobic/???? Czy ktos mi moze napisac jak skladac te lusterka (oprocz recznie oczywiscie;) czy oszukali mnie w opisie i te lusterka sie nie skladaja elektrycznie??!!!

Z gory dzieki za odpowiedz Smile
    deniro18
    Level 15  
    Nie oszukali Cie :) lusterka sie skladaja tylko wszystko zalezy jak jest skonfigurowany auto alarm centralny zamek i reszta gadzetow tak jak domykanie szyb itp. Pojedz do kumatgo elektryka i ci to ustawi i pokarze jak sie to wszystko ladnie chowa:) no i pokaze ci nowe opcje twojego nowego auta:)
    toschiro23
    Level 9  
    tak zrobie dzieki :)
    Scalak5
    Level 23  
    deniro18 wrote:
    Nie oszukali Cie :) lusterka sie skladaja tylko wszystko zalezy jak jest skonfigurowany auto alarm centralny zamek i reszta gadzetow tak jak domykanie szyb itp. Pojedz do kumatgo elektryka i ci to ustawi i pokarze jak sie to wszystko ladnie chowa:) no i pokaze ci nowe opcje twojego nowego auta:)

Jak nie posiada składanych lusterek to może sobie pokazywać jak to ręcznie zrobić.
    Aby była opcja składania musi być przełącznik do ręcznego chowania nie ma guzika nie ma składania normalnie przy zamykaniu z pilota się składają i nie wymagają żadnego dodatkowego programowania.
    robbek48
    Level 2  
    Witam wszystkich
    W moim FF mk3 titanium 2012 przestało się otwierać prawe lusterko. Kil;ka razy był problem, jakaś zawieszka, a teraz już wcale się nie otwiera. Ktoś doradzi coś mądrego?
    Scalak5
    Level 23  
    Cóż mądrego można ci odpowiedzieć jeśli nie zaśniedziały ci połączenia wtyczki lusterka w drzwiach lub w przelotce nic się nie zadziało to masz lusterko uszkodzone ,nie wiem czy mądre ale prawdziwe :)
    robbek48
    Level 2  
    Nie rozbierałem jeszcze tego, ale zaraz spróbuję. Dzięki