Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HUAWEI E1752C błąd corecom.exe

12kamaszek 13 Mar 2011 13:21 9488 7
    12kamaszek
    Level 14  
    Próbuję podłączyć modem
    usb HUAWEI E1752C do winxppro sp3 instalacja przebiega prawidłowo instalują się sterowniki i aplikacja dostępowa i wyskakuje komunikat o błędzie corecom.exe i połączenie nie dochodzi do skutku , spotkał się ktoś z tym błędem ?? Na infolinii zieloni są odsyłają do salonu , a w internecie nie znalazłem zbyt dużej ilości odpowiedzi ..
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    12kamaszek
    Level 14  
    Widziałem ten wątek ale lipa potykam się o błąd 628 nie mogę uzyskać kwerendy modemu więc nie mam tak do końca pewności czy to chadzia czy nie chadzia
    witoj
    Level 30  
    Te błędy to może być wina słabego zasilania przez gniazdo usb tego modemu, miałem go na kilka godzin i trochę porównywałem z e160 i mogę stwierdzić że bardziej korzystał z energii usb , tzn.myszka na usb się zacinała się a na e160 nie.
    12kamaszek
    Level 14  
    Sprzęt po usb chodzi poprawnie instalowałem aparat foto pendraki dysk zew usb wszystko chodzi bez problemu .
    U mnie na win 2000 rusza bez bóli
    na xp pro na lapku nie
    na win 7 chodzi bez problemu
    12kamaszek
    Level 14  
    Temat do zamkniecia poradzilem sobie wgrywajac jakies inne sterowniki modemu i uruchamiajac dialupa apikacja dostepowa nie dziala dialup tez jak usunie sie aplikacje wcina rowniez sterowniki , bledne kolo ale jakos zaskoczylo w kon
    cichy1989130
    Level 9  
    Podpinam sie do tematu czy moglby ktos wrzucic jakies sterowniki bo te wyrzej wygasly;/