Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat pinów w ECU Magneti Marelli IAW 48P2.80 Peugeot 106 GTi 2001r

13 Mar 2011 21:27 12816 8
  • Poziom 10  
    Witam.

Poszukuję schematu instalacji elektrycznej a jeszcze bardziej schematu pinów w komputerze sterującym Magneti Marelli IAW 48P2.80 z samochodu Peugeot 106 1.6 (TU5J4 L4) GTI/S16 po 2000 roku.

Komputer ma 3 wtyczki a nie jak w wersji L3 do 2000r jedna długą. Nigdzie na necie nie mogę tego ogarnąć. W autodacie jest tylko rozpiska do wersji L3 (1 długa wtyczka).

W aucie jest problem z elektryką, silnik zalewany, niepoprawne odczyty z czujników itp. Wóz po przekładce silnika.

dziękuję
    bodekk(malpa)poczta.fm
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Schemat pinów w ECU Magneti Marelli IAW 48P2.8.
    Może ten podejdzie

Schemat pinów w ECU Magneti Marelli IAW 48P2.80 Peugeot 106 GTi 2001r
  • Poziom 10  
    Oby coś z tego wyszło. Na pewno poinformuję i nie zapomnę podziękować

Dodano po 3 [godziny] 49 [minuty]:

Wtyczka identyczna, sprawdzone jedynie połączenie z czujnikiem temperatury płynu i jest w tym samym miejscu. W wolnej chwili popatrzę na inne piny.
  • Poziom 10  
    rozmieszczenie pinów jednak trochę inne ale schemat się przydał. dzięki!
  • Poziom 10  
    jak podasz nr vin to mogę spróbować na serwisówce poszukać
  • Poziom 10  
    vinu nie ogarnę bo auto ma budę z ~96' a silnik już z 01' w górę. Temat na razie zawieszam.
  • Poziom 10  
    ok jak chcesz to moge rozpatrzyć sie jutro u naszych elektryków na serwisie
  • Poziom 10  
    Ok, jak by udało się coś ogarnąć to na pewno przyda się na przyszłość. Poszukiwałem schematu pinów w ECU i schematu instalacji silnika.

Na razie auto pojechało na dogłębną diagnostykę. Ja obstawiam uszkodzony komputer. Ponoć zdarzają się przypadki upalenia modułu zapłonowego, który jest w ECU. Zobaczymy.