Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zgubiłem Kluczyki Renault Master 2000r. 2,8dTi

14 Mar 2011 01:08 10721 12
  • Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Master 2,8 dti nie posiada komputera silnika tylko ma centralkę immo, weż zdemontuj kodowaną przystawkę z elektrozaworu stopu na pompie wtryskowej, i do samego elektrozaworu stopu daj plus po stacyjce i po temacie
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Na tyle pompy w okolicach rurek metalowa zabudowa z przewodem oraz wtyczka na trzy piny , pod tą zabudową masz elektrozawór stopu, przy założeniu że masz pompę na linkę, masz pytania to pisz lub dzwoń 605 297 392
  • Poziom 10  
    witam, jak zdjąć tą obudowę, odkręcałem dziś ją przez 4 godziny i jest obluzowana, ale w dalszym ciągu nie mogę jej zdjąć, trzeba zacząć rozbierać pompę????
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    W żadnym wypadku nie można i nie trzeba rozbierać pompy element o którym mowa znajduje się za główką pompy na rozdzielaczu zamontowany jest na dwie śruby zrywki
  • Poziom 10  
    No to mam chyba do czynienia z jakąś dziwną pompą, dorzucę za chwilkę fotkiZgubiłem Kluczyki Renault Master 2000r. 2,8dTi

Zgubiłem Kluczyki Renault Master 2000r. 2,8dTi

Rozwierciłem/odkręciłem śrubki zrywki widoczne na zdjęciu nr 2, ale ta zabudowa obejmuje całą pompę, odkręciłem jeszcze 2 torxy po obu stronach grzybka, obudowa dalej nie chce zejść. Co dalej??????????
    Czy może być przyczyną to, że jedna śrubka jest rozwiercona i została w pompie?
  • Poziom 10  
    No, teraz to już wszystko jasne...:) Dzięki za foty, flaszeczka się należy:)
  • Poziom 17  
    Będą pytania w tym lub innym temacie ,Proszę pisać na forum lub
    Skype (service.truck), GG 31850190.
    Powodzenia
  • Poziom 21  
    To ja tylko dopiszę że wystarczyło przelutować elektronikę w kluczu, w 90% przyczyną awarii są zimne luty przy cewce. A zapasowy klucz to 120-150PLN... i autko dalej ma jakieś zabezpieczenie przed kradzieżą.
    Pozdrawiam :)
  • Poziom 17  
    Jak chcesz przelutować elektronikę w kluczyku skoro został zgubiony a drugi nie jest zczytywany transponder to nie podczerwień