Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

atego 815 bije powietrze do 6 i spuszcza osuszaczem

14 Mar 2011 18:36 6219 10
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z mercedesem atego nabija powietrze normalnie do 6 apotem osuszacz spuszcza powietrze jak by był pełny. Gdzie posiada on zawór regulujący ciśnienie spuszczania? awariia powstała nagle z dnia nadzień.
  • Specjalista - Samochody Ciężarowe
    pod osuszaczem jest srubka regulacyjna i nia sie ustawia cisnienie przy jakim zawor ma spuszczac powietrze. Nie polecam jednak samemu regulowac cisnienia. Lepszym wyjsciem jest wymiana zaworu. Zawor osuszacza to nie sa jakies kosmiczne pieniadze. A jesli faktycznie tylko o kase chodzi to mozna zalozyc regenerowany.
  • Poziom 21  
    Regulator ciśnienia jest w podstawie osuszacza.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    filrt był wymieniony w sierpniu auto od teg momentu zrobiło 2500km osuszacz i zawór rozebrany oraz wyczyszczony
    przesmarowany, i dalej nic może jest gdzieć inny zawór który możę mieć na to wplyw?
  • Poziom 10  
    ok. wymienie filtr , powietrze spuszcza odwadniaczem , a jeśli chodzi o smar to mam od kumpla co prauje w wabko specjalny do zaworów, sprawdze jeszcze tą wode w baniakach,
  • Poziom 21  
    Może pękła sprężyna w regulatorze ciśnienia i stąd taki spadek.
    Jeszcze jedno, czy mierzyłeś manometrem ciśnienie w układzie czy tylko opierasz się na wskazaniu zegara?? Czy możesz spuścić ręczny??
  • Poziom 10  
    nie mierzyłem cisnienia ale jest zbyt niskie bo niepuszcza hamulec
  • Specjalista - Samochody Ciężarowe
    skoro nie spuszcza recznego to wyglada na to ze cos jest jednak z regulatorem cisnienia ktory znajduje sie pod osuszaczem