Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wzmacniacz MAGNAT Classic 360 R.A.P.B.U.L.L. końcówka mocy sie przepala

zwirek2 15 Mar 2011 12:27 6295 4
  • #1 15 Mar 2011 12:27
    zwirek2
    Poziom 17  

Mam problem od kilku dni walczę ze wzmacniaczem w/w działał bez zastrzeżeń ale któregoś dnia przestał i zapaliła się czerwona dioda PROTECT ,mając trochę wiedzy wymieniłem końcówki mocy D718A podłączyłem do samochodu działał przez chwilę i znów padł ten sam element dodam że pod wzmacniacz mam podłączony subwofer Pioniera działa w trybie BRIDGE grał wyśmienicie ale prośba moja do was abyście pomogli mi zdiagnozować co mogło się przepalić przed końcówką że ciągle ta sama siada poniżej daje zdjęcie wzmacniacza może ktoś mi też wyjaśni jak te końcówki są podłączone bo są 4 u góry i 4 na dole chodzi mi tylko aby go naprawić aby grało na jeden kanał zmostkowany bo już mam dosyć kupowania końcówek a 4 sztuki są napewno sprawne doradźcie jak je wlutować aby grało tylko w trybie bridge ,schematu nie mogę znaleźć tak to bym sam coś pokombinował a wiem że na forum są dobrzy ludzie bo już nie raz uzyskałem pomoc .

wzmacniacz MAGNAT Classic 360 R.A.P.B.U.L.L. końcówka mocy sie przepala

Proszę uzupełnić tytuł postu- zgodnie z regulaminem pkt.11 [dzimi]

0 4
  • #4 16 Mar 2011 11:02
    zwirek2
    Poziom 17  

witam schemat kolegi J.K. jest jak najbardziej odpowiedni dodam, akurat tyczy mojego modelu, a ten co kolega damiancz mnie odsyła to niestety jakiś inny model może i ta sama nazwa ale te wzmacniacze wytępują w paru wersjach z tego co zdążyłem się zorientować

0
  • #5 18 Maj 2011 09:19
    zwirek2
    Poziom 17  

Witam tak jak pisałem 4 końcówki były sprawne dopiero teraz miałem czas aby się pobawić wzmacniaczem po wlutowaniu wszystko gra jak powinno oczywiście na jeden kanał bo i tak mam subwofer podłączony pod kanał Bridge (mostek),pozdrawiam ziomków którzy podrzucili schematy bo bez tego nici by były niestety.

0
  Szukaj w 5mln produktów