Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC KD-LX3R nie działa CD

emtezet 16 Mar 2011 11:33 1407 2
  • #1 16 Mar 2011 11:33
    emtezet
    Poziom 14  

Witam,
    zakupiłem radio JVC KD-LX3R z allegro, sprzedający twierdził że w pełni sprawne. Radio po przyjechaniu do mnie okazuje się, że działa ale nie czyta płyt CD, a dokładniej po włożeniu płyty do radia radio ją normalnie połyka na wyświetlaczu pojawia się napis --Tr Play, a później już tylko samo Tr a na dole godzina. Wiem że w tych radiach najczęściej padały lasery, ewentualnie scalaki odpowiadające za ich kontrolę, ale chciałbym mieć pewność bo może ktoś się już spotkał z podobną usterką, a wierząc sprzedającemu może usterka nastąpiła podczas transportu i jest szansa że jest to coś związanego z mechaniką.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Moje drugie pytanie brzmi czy panel po włożeniu płyty powinien automatycznie podnieść się do góry, gdyż mój tego nie robi do momentu przycisnięcia jakiegoś przycisku, tak samo dzieje się po wyjęciu płyty że panel wędruje do góry i wysuwa dolną klawiature dopiero po naciśnięciu przycisku...

0 2
  • #2 05 Kwi 2011 23:59
    lawina
    Poziom 12  

moglbys podac nick uzytkownika z allegro?

0
  • #3 06 Kwi 2011 08:22
    emtezet
    Poziom 14  

Nie ma powodu, radio po rozebraniu, przeczyszczeniu i złożeniu do kupy już działa, wyglądało to tak jakby laser przyblokował się w skrajnej pozycji i po prosu nie mógł wyjechać dalej.

0
  Szukaj w 5mln produktów