Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volkswagen Eos- Swieci kontrolka cisnienia w oponach Abs Esp

wyginty 16 Mar 2011 15:23 2444 0
  • #1 16 Mar 2011 15:23
    wyginty
    Poziom 9  

Witam. Mam malutki problem ze swoim Eosem. Swieci sie kontrolka cisnienia w oponach. Brakuje mi trzech czujnikow spadku cisnienia w oponach i mam tylko jeden o symbolu 1K0907255B ktory wyciagnalem z koła. Wszystkie te czujniki powinny sie znajdowac w kazdym kole. Dodam ze czujniki pracuja na 434 mhz.
    W tym momencie jest auto bez czujnikow. Czy jest mozliwosc wylaczenia tego systemu aby mi sie nie swiecil na liczniku? Czy jesli dokupie trzy brakujace czujniki o takim samym sybmolu to musze je jakos zaprogramowac? Czy jesli brakuje tych czujnikow to moze byc wina tego typu ze zapala mi sie abs i esp?

Po podlaczeniu auta do kompa wyswietlił sie komunikat ze jest uszkodzony czujnik koła prawego Abs. Wymieniłem ten czujnik i nadal jest to samo, Po odpaleniu auta swieci sie abs, potem gasnie i po przejechaniu kilku metrów zapala sie abs,esp i spadek cisnienia w oponach. Przytrzymanie przycisku od spadku cisnienia w oponach tez nic nie daje.

Moze ktos z was mial taki problem np Golfem V lub Passatem B6 to tez prosze o odpowiedz w tym temacie.
    Pozdrawiam

2 0
  Szukaj w 5mln produktów