Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowana karta pamięci MicroSD

16 Mar 2011 18:07 5981 12
  • Poziom 17  
    Witam!
    Mój kolega prosił mnie żebym odblokował mu kartę pamięci (512mb) karta ma hasło którego nie pamięta . Wkładałem do noki n95 i telefon się zacioł.Czy jest inny sposób na odblokowanie . Proszę o odpowiedz
  • Pomocny post
    Poziom 41  
    Tylko format karty. Ale dane straci.
  • Pomocny post
    Moderator
    Są programy do łamania haseł oczywiście. Po formacie karty możesz wiele odzyskać - zdjęcia, mp3 itd.- trzeba tylko użyć odpowiednich programów.
  • Poziom 17  
    Formatowałem kartę na samsungu e250 i pisze ,,Błąd"".
  • Pomocny post
    Moderator
    A może masz samą kartę uszkodzoną? A nie tylko zablokowaną?
  • Poziom 17  
    Jak ją wkładam do noki 6151 to pisze żeby ją sformatować(nie ma takiej opcji w telefonie) . W samsungu e250 nie da się sformatować bo wyskakuje błąd. A gdy ją włożę do noki n95 to telefon mi się ścina i trzeba wyciągnąc baterię.
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Spubuj jeszcze włożyc ja do kompa bo jesli się w komputerze nie bedzie dało lub komputer się zawiesi to napewno jest karta uszkodzona bo ja też kiedyś tak miałem.
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Nie koniecznie uszkodzona. Miałem kartę z hasłem i żaden program nie był w stanie złamać hasła. Musiałem sformatować jednak w kompie się nie dało bo go właśnie zawieszała, na innych telefonach trzeba było podać hasło żeby sformatować. Rozwiązanie jest takie albo format przez Klip odblokowujący karty MMC albo znajdź kogoś kto ma Nokię E65 włóż kartę i sformatuj. Później możesz użyć programu do odzyskiwania danych może się akurat uda.
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    knypa napisał:
    serwis telefonów oni mają programy do sćiągania kodów kart 10zł i masz kod

Ja takiego nie znalazłem jedynie co to mogą sformatować ale nie odczytać hasło.
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Za 10 zł to można kupić nową kartę o większej pojemności. Sprawdź czy ta twoja nie jest złamana.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    MMC clip później format i musi pójść , podeślij to Ci usunę kod za free , później odzyskasz sobie co tam będziesz chciał , ewentualnie zapraszam do Stalowej Woli
  • Poziom 17  
    Ja tam wole nie ryzykować. Kolega poszedł do komisu i mu odblokowali. Dzięki za odpowiedzi, pozdro