Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cieknie borygo z układu chłodzenia w Audi A4 1.6 '96

16 Mar 2011 19:38 2141 3
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich,
    Mam problem z ubywającym płynem chłodniczym, dolewam go naprawdę dużo, bo około litra na każde 2000-3000 km, czyli co najmniej raz w tygodniu.
    Nie jest to kwestia uszczelki pod głowicą. Płyn cieknie na zewnątrz, w garażu mam pod samochodem ogromną tłustą kałużę.
    Byłem z tym niby prostym problemem już u kilku fachowców, niestety problem nadal nierozwiązany. Udało mi się zauważyć nawet kapiące krople płynu przy czujniku temperatury płynu chłodzącego. Czujnik oczywiście wymieniony - nie pomogło. Lałem też różne uszczelniacze.
    Ktoś może miał już tego typu przypadek i jest stanie podpowiedzieć...?
    Mnie wydaje się nieprawdopodobne, że widać skąd kapie płyn i już kilka warsztatów nie było w stanie tego uszczelnić.. ale jednak, proszę o podpowiedź.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 15  
    Kolego to u jakich kowali byles? W normalnym warsztacie zaklada na zbiornik wyrownawczy manometr i pompuje reczna pompka do ok 1at i nie ma silnych wyjdzie.Przeciez to tylko 4 cylindry .
  • Poziom 20  
    A może po prostu któryś z króćców pękł Albo opaska któraś puściła Mówisz że uszczelka nie wchodzi w grę a mi też się tak wydawało w dieslu ubywało mi płynu gotowało otworzyłem korek zbiorniczka płynu i zobaczyłem bańki i już wiedziałem wszystko
  • Poziom 39  
    Tam gdzie czujnik temperatury, jest obudowa czujnika, wymień ją.