Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

brak obiegu wody golf IV 1.9 tdi ASV

16 Mar 2011 19:48 2858 2
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z moim golfem od jakiegoś czasu niema ogrzewania,dolny wąż jest ciepły do połowy,górny wąż gorący,chłodnica zimna,wentylatory się włączają temp. cały czas 90 stopni a podczas jazdy z prędkością powyżej 110 wywala wodę,termostat sprawdzony jest ok.znajomy twierdzi że to może być pompa wody która z jakiegoś powodu przestała pompować i woda nie krąży po silniku bo nawet po zdjęciu górnego węża i dodaniu gazu nie wylewa się woda z tegoż węża.Czy ktoś już się spotkał z czymś takim? Z góry dziękuje za każdą pomoc.

Usterka została znaleziona,okazało się że to pompa wody ukręcił się wirnik i przez to nie było obiegu wody teraz czekam na nową pompę i jak tylko zainstaluje napisze czy jest ok.
    będę potrzebował instrukcji montażu paska rozrządu,z demontażem nie miałem większych problemów ale montaż wolał bym przeprowadzić zgodnie z instrukcją będę wdzięczny za udostępnienie niezbędnych wiadomości.
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Moderator na urlopie...
    Jeśli nie masz wiedzy mechanicznej, to nie polecam uczyć się samemu, bo szkody mogą być duże. Oczywiście domniemam, że pasek i rolki też wymieniasz - powinieneś! Jeśli kupisz zestaw, to w nim powinieneś mieć instrukcję a ja zarzucę Ci schemacik. Pozdrawiam.
    http://img17.imageshack.us/img17/9296/asv1.jpg
  • Poziom 2  
    Zajmuje się mechaniką od jakiegoś czasu a w tym momencie jestem we Włoszech i niestety nie mam dostępu do danych które mam na warsztacie ani do narzędzi wiec próbuje naprawić tym co mam pod ręką :) zamówiłem cały kompletny zestaw rozrządu razem z pompom wody bo nie wiem kiedy był ostatni raz robiony a nie wygląda najlepiej , niestety zanim dotrą części minie kilka dni wiec na razie siedzę w domu i czekam mam nadzieje że wszystko pójdzie gładko i będzie funkcjonować jak należy bo do domu długa droga.
    Dzięki wielkie za schemat teraz będzie łatwiej,jak tylko powymieniam to wszystko do napisze jak poszło na razie jeszcze raz dziękuje za pomoc.