Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

części i serwis do podnośnika ZIPPO

16 Mar 2011 21:51 12041 7
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam pytanie czy ktos może ma namiar na jakiś serwis który zajmuje sie podnośnikami niemieckimi ja mam Zippo 1730 (dwukolumnowy, śrubowy). Interesują mnie też częci a szczególnie ŚLIZGI do tego podnośnika oraz ustawienia pocentrometrów.
    Będę wdzięczny za info.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Dziękuje za odpowiedź, o tej firmir juz słyszałem i zastanawia mnie czy to jedyna bo poza nią nic nie znalazłem - mają siedzibę w Bydgoszczy. Moze jeszcze jakis namiar ktoś poda, moze być osoba prywatna która zna temat.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Witam !
    Serwisuję podnośniki (głównie Ostrowskie, ale sporadycznie też zachodnie).
    Zadzwoń, Postaram się pomóc: 501-529-093
  • Poziom 9  
    Witam mam podnośnik Zippo i wszelkie części sprowadzam bezpośrednio od niemca taniej a dostępne wszystko stinkyxbr(malpa)wp.pl
  • Poziom 1  
    stinkyxbr napisał:
    Witam mam podnośnik Zippo i wszelkie części sprowadzam bezpośrednio od niemca taniej a dostępne wszystko stinkyxbr(malpa)wp.pl

Witaj!
    Czy możesz podać jakieś namiary na części? Skąd sprowadzasz?
    Ja znalazłem na "ebay" tylko jednego sprzedawcę.
    PS. Chciałem się przypomnieć o schemat połączeń kostki serwisowej. Wtyczkę już kupiłem.
    Pozdrawiam,
    CB.
  • Poziom 10  
    witam jezeli chodzi o czesci do zippo 1730 1731 itp to proponuje serwis wszystko orginalne na ebay.de ..pl. wystarczy wpisac model wyskakuje serwis.:) sam zamawiałem

jezeli chodzi o potencjometry to koszt ok 30zł sam to naprawiałem po prostu trzeba delikatnie rozebrac na czesci pierwsze i wszystko jasne

nikt tego nie opisuje:(

nie potrafie natomias wyjasnic kalibracji moze ktos opisze.

Osobiscie chciałbym wiedziec co oznacza długie 5 sygnałów

bład 50 lub 51
  • Poziom 7  
    Witam przepraszam że odświeżam ,ale proszę o jakieś namiary na te potencjometry bo widzę tylko ceny 500< ,a jak słyszę o tych 30 zł to nie wiem gdzie tak widzicie :) :/ .

Z góry dzięki i proszę o wyrozumiałość.