Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat b3 1.8 mono lpg dusi się na ciepłym silniku

17 Mar 2011 00:03 2483 6
  • Poziom 9  
    mam problem z moim szczurem, gdy jest zimny wszystki ok, gdy się rozgrzeje po dodaniu gazu ksztusi się, potrafi strzelić w przepustnice a nawet zgasnać. wymienione przewody, cewka, nowa podstawa gaźnika i dalej bez zmiam. ostatnio wyjełem aparat zapłonowy i ma luz na tulejce. czy to może być przyczyną?
  • Poziom 20  
    Witam! A na benzynie jak to dziala? sa to objawy braku paliwa.Sprawdz poziom plynu w ukl. chlodzenia.Pozdrawiam.Stefan.
  • Poziom 9  
    na benzynie zachowuje się troszeczke lepiej, ale nieznacznie, płyn jest

Dodano po 5 [minuty]:

zastanawia mnie ten luz w aparacie, ma znaczne bicie na boki, czy czujnik halla może przez to wariować i źle dawać podawać iskre? ostatni pojawiły się skoki obrotów podkakują do 1.5 tys co jakiś czas... pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Witam! Luzow byc nie powinno.Moze to powodowac wadliwe dzialanie mechanizmu odsrodkowego jak i czujnika.Szczegolnie jak nie byl smarowany.Dobrze by bylo wymienic korpus i os aparatu zachowujac jednoczesnie stare sprezynki i ciezarki ktore wyznaczaja charakterystyke przysp. zaplonu.Pozdrawiam.Stefan.
  • Poziom 9  
    mam aparat z golfa mk3 jest sprawny (brak luzów) przełoże do niego moją sonde i zobacze czy będzie poprawa. Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Witam! Pamietaj o nasmarowaniu olejem osi w gornej czesci! Pozdrawiam.Stefan.
  • Poziom 9  
    Witam. Problemem nie był jak przypuszczałem luz na aparacie, a wadliwy moduł zapłonowy, szczur w końcu nie kaszle, mniej pali i jest o wiele dynamiczniejszy. Pozdrawiam